דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

שיטת העבודה עם עגלת משטחים!

למייבאים מסין יש היום הרבה אפשרויות לקשר מסחר עם הארץ הכי יצרנית בעולם. יש לציין כי קשרי המסחר עם סין מתקיימים מאז 1992, מעט לפני התבססות הקשרים הדיפלומטיים. הרפורמות הכלכליות שהביאו לנסיקה המטאורית של סין בכלכלה העולמית, העבירו אותה ממשק צנטרליטסי  לכלכלה שיש בה גם יוזמות פרטיות (מה שלא היה קיים קודם בעידן של מפעלים ממשלתיים). הסקטור הפרטי התפתח ואחרי הצטרפותה של סין לארגון הסחר העולמי, החלה הכלכלה שלה להתפתח למקום הגבוה והמרכזי מאוד בו היא מצויה היום.

יש בארץ הרבה מאוד יבואנים מסין שמייבאים כמעט כל דבר, החל מרהיטים מוצרי עיצוב, ביגוד ועוד ובשביל לשנע את כל זה, לפרוק ולהעמיס אין כמו עגלת משטחים שיש לה יכולת נשיאה של 3 טון. ללא ציוד כזה, סביר שהיבוא היה לוקה בחסר.

איזה עגלות משטחים יש?

עגלת משטחים הן הציוד הכי חשוב בתהליך של יבוא, יצוא וייצור. יש היום בשוק עגלות משטחים שיכולות לשאת משקלים של: 1500 ק"ג, 2500 2 ו-3 טון. העגלות היום משוכללות מאוד, יש כאלה עם בוכנה סגורה, יש מנירוסטה, עם גלגלי ניילון או גלגלי פוליאוריתן. יש עגלות מיוחדות להרמה לגובה ויש עם משקל דיגיטלי. ככל שמדובר במותג של עגלת משטחים, מובטחת עגה יציבה, חזקה ועמידה לאורך זמן. החשיבות של עגלות משטחים בעבודת פריקה או העמסת מוצרים היא חשובה ומשמעותית וכל התפעול והלוגיסטיקה סובבים סביב התפקוד שלה, לכן חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שאתם רוכשים עגלת משטחים לעסק שלכם.

תארו לעצמכם איך משנעים משטחים מיבוא בלי עגלת משטחים טובה?

מנתוני לשכת המסחר הממשלתית, היבוא מסין נמצא כל העת בתהליך צמיחה. בשנת 2016 עמד היבוא על סך של 7.9 מיליארד דולר רק מסין. מדובר על סחורות כמו מוצרי אלקטרוניקה, אופנה, הנעלה, ריהוט, צעצועים ועוד. תארו לעצמכם באיזה היקף עצום של סחורה מדובר ודמיינו איך פורקים או משנעים כמויות כאלה בלי עגלת משטחים.....? אין ספק כי בעולם המסחר, פיתוח של מיכון וציוד חשובים לעין ערוך להתפתחות השוק עצמו כאשר המטרה של כל המוצרים החדשניים, זה לאתגר את המערכת ביותר יכולת, יותר תפוקה ולזרז תהליכים. עגלת משטחים חשמלית עובדת יותר מהר ולפיכך היא מתאימה למחסן שפורק ומשנע סחורות בהיקפים גדולים כפי שקורה היום בהרבה מחסנים בארץ.

איך בוחרים עגלת משטחים?

בשוק יש כל מיני מותגים של עגלת משטחים. יש עגלות שהן ידניות, יש חשמליות ויש חצי חשמליות. בבואכם לרכוש עגלת משטחים, תצטרכו להתאים אותה לדרישות העבודה שלכם וחשוב מאוד לרכוש אותה מיבואן או יצרן שמוכר של עגלות משטחים מומלצות. עגלת משטחים זה לא מוצר שרוכשים כל יום וגם לא כל שנה.

-בחרו ביבואן מוכר עם וותק.

-גלשו לאתר האינטרנט שלו והתרשמו מהמבחר.

-בדקו אם אתם זקוקים לעגלת משטחים חשמלית, ניידת או חצי חשמלית.

-בדקו עם היצרן או היבואן אם יש להם מחלקת שירות של תיקונים.

-בדקו אצל היצרן אם יש חלקי חילוף מקוריים במקרה הצורך.

-בדקו את תקופת האחריות הניתנת לעגלת משטחים.

-חשוב לעיתים לייצר עגלת משטחים המותאמת בלעדית לדרישות שלכם בהזמנה.

-קבלו המלצות על עגלת משטחים מסוימת ובדקו אותה.

-רכשו עגלת משטחים לפי התקן, חזקה ואמינה שיכולה להחזיק מעמד הרבה זמן.

-דרשו הסברים, בדקו את התפקוד שלה וקבלו החלטה נכונה

​מוצר מעניין נוסף: במות הרמה

עגלת משטחים

צור קשר