דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

מה זה במות הרמה?

יש במות הרבה שמסוגלות להרים משקל של 150 ק"ג ויש משקל של טון. בבמות הרמה משתמשים עובדים שצריכים לעבוד בגובה, במחסנים באתרי בנייה, חיפוי מבנים, תיקון מבנים ועוד. הם משתמשים בבמות הרמה גם לשנע סחורה וגם כדי לבצע למשל למשל  עבודות חשמל ועוד.

לאיכות במות הרמה יש חשיבות גדולה. היא צריכה להיות חזקה, יציבה ובטיחותית. היא צריכה להיות קלה לפעול ונוחה ולעתים היא חייבת לשאת לא רק בני אדם, אלא ציוד יקר וכבד ולכן היא חייבת לעשות זאת בבטיחות מכסימלית. יש במות הרמה בארץ שניתן לשכור או לרכוש, הקלידו בגוגל בשורת החיפוש מה שאתם צריכים ותגיעו ליצרנים ולמשווקים.

במות הרמה להשכרה

אם למשל אתם חברת מיזוג אוויר ויש לכם פרויקט של הכנת תשתית למיזוג בבניין משרדים, סביר להניח שאתם זקוקים לכמות של במות הרמה להשכרה לצורך הפרויקט. הבמות יישאו גם את המתקינים ואת את הציוד שהם זקוקים לו, ואי אפשר לעשות את זה למשל עם סולם רק עם במות הרמה. ולא רק חשמל, כל עבודת תיקונים במבנה דורשת גם במות הרמה כדי לשנע עובדים וציוד לגובה כמו צבע, תיקוני טיח ועוד. כאשר מדובר בפרויקט של עובדים חיצוניים, אפשר לשכור במות הרמה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש במות הרמה להשכרה. בדרך כלל כאשר יש פרויקט מיוחד, נוהגים קבלנים לשכור במות הרמה.

חיפוי מבנים- במות הרמה למכירה

חברה קבלנית אשר מבצעת עבודות חיפוי מבנים, חייבת במות הרמה כציוד בסיסי לעבודה. אין אפשרות לעשות חיפוי מבנים ללא במות אלה. במות הרמה למכירה יש גם ברשת, והשכילו לחבור לחברה שמסוגלת לתת לכם ייעוץ, איזה סוג של במות הרמה אתם זקוקים. יש גם יכולת להזמין במות הרמה בלעדיות בהתאמה אופטימלית עבורכם. הרבה מאוד חברות שעוסקות בחיפוי מבנים, תיקון חיפוי, צביעה או תיקונים בבניינים גבוהים, זקוקים לבמות הרמה. הן משמשות כפלטפורמה בטוחה ויעילה לכל עבודה בגובה.

במות הרמה להשכרה ומכירה של א.ישי - לקטלוג

איך עושים שילוט? עם במות הרמה!

כאמור עם במות השכרה, אפשר לעשות כל מיני עבודות בגובה, ובתנאי שהן תהיינה יציבות, נוחות ובטוחות. כך למשל אפשר לתקן חיפוי של מבנים, לנקות חלונות, לתקן תיקונים בגובה, מה שלא היה אפשרי עד היום, במצב שבו יש במות הרמה של מותגים מובילים שנחשבים כיעילים ובטוחים לשימוש. לבמות הרמה יש משקלים שונים וגם סוגים שונים. ההמלצה שלנו היא לפנות רק לחברה ידועה שמשווקת מותג של במות הרמה ולבחור את מה שאתם באמת זקוקים לו. בשוק המיכון והציוד לעבודות בגובה יש כל מיני אפשרויות, ואתם צריכים להבין בדיוק מה המטרות של העבודה שלכם בגובה , ולאיזה סוג של במות הרמה אתם זקוקים. ישנה אפשרות גם להזמין במות הרמה בלעדיות מותאמות אופטימלית. הרעיון המרכזי של במות הרמה הוא שהן משמשות כלי עבודה וייעול עבודה. ולכן הן חייבות להתאים בתפקודים שלכם בדיוק למה שאתם זקוקים לו בעבודה, לקצר את הזמן, לסייע לכם בתפקוד ולעשות את זה בשיא הבטיחות.

שלטים למשל תולים רק באמצעות במות הרמה, אחרת איך בדיוק בר רפאלי הייתה עולה על קמפיין שמוצג על מגדל של 10 קומות?

למוצר מעניין נוסף: עגלת משטחים

במות הרמה

צור קשר