דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלה חצי חשמלית - להוביל את הסחורה כמו שצריך!

עגלה חצי חשמלית

בכל מחסן יבוא בארץ שקולט סחורה מחו"ל, יש מיכון הולם שמבצע את עבודת השינוע מהמחסן החוצה, אל זכיינים, לקוחות, נקודות שיווק ועוד. חלק מהמיכון הזה הוא עגלה חצי חשמלית שהיא בעצם עגלה למשטחים. אין ספק שבכל מרכז לוגיסטי נעשה שימוש בעגלת משא חשמלית וגם בעגלת משא חצי חשמלית שכן, היקפי היבוא היום כל כך גדולים שיש צורך בכל מחסן ביותר מעגלה אחת.
עד לפיתוחן של עגלות משא חשמליות, היה השינוע מתבצע ידנית. התהליך הזה דרש כוח אדם ובמקביל גם מחסן גדול אליו תסופק הסחורה. בשינוע ואחסון ידניים, ללא סיוע של מיכון חשמלי, כל התהליך היה אורך הרבה זמן. זמן הייצור היה ארוך יותר, האספקה למחסן ועד שהמוצר היה מגיע לצרכן הסופי לקח המון זמן. היום אנו חיים בתקופה שהכול קורה מהר, וגם היצוא והיבוא והשינוע מתנהלים במהירות, הודות למיכון משוכלל ומתקדם.

יש לכם מחסן: אתם חייבים לפחות עגלה חצי חשמלית 

אנחנו חיים היום בעידן בו יש יבוא מואץ. יש הרבה מאוד אנשים, שלא חלמו להיות יבואנים אבל מאז שנפתחו שעריה של סין, הרבה מאוד אנשים עשו הסבת מקצוע והחלו לייצר בסין או לרכוש מוצרים גמורים. אלה בסופה של הדרך, צריכים להיכנס לאיזה שהוא מחסן וממנו לצאת לשווקים. מלבד מוצרים סופיים אותם מייבאים היום לארץ, יש גם יוזמות רבות של ייצור מוצרים בעיקר מסין. בעשורים האחרונים יש עליה גבוהה מאוד של יבוא מסין. העלויות הנמוכות של הייצור, שימוש במיכון וציוד מתקדם לייצור, אחסון ושינוע, גורמים לכל התהליך להיות מהיר הרבה יותר ממה שהיה בעבר. אם יש צורך לשנע סחורה בעגלה ידנית או עגלה חצי חשמלית, ברור שזמן העבודה מתקצר עם עגלה חצי חשמלית. בסופו של דבר שימוש במיכון כזה משפיע על המועד בו מגיעים המוצרים לצרכן הסופי. ישראלים רבים היום עובדים מול סין ומייבאים ממנה מוצרים רבים. יש הנוסעים למדינה כדי לחפש מוצרים, יש ההולכים לבחון מוצרים קיימים ולשפר אותם לטובת השוק הישראלי, כך או כך זוהי תמונת המצב היום והיא מאוד דינמית.

יבוא זה לא לחובבנים

כדי לייבא מוצרים לארץ, צריך להתגבר על כל מיני מהמורות. יש כאלה שעושים את זה בעצמם ויש השוכרים את שירותיהם של משרדי עמילות מכס, שעוזרים להם לייבא מוצרים או להזמין מוצרים מיוחדים ממפעלים שהם מאתרים עבורם. השפה והתרבות שונים, ומקשים על תהליך הייצור או היבוא וצריך לדעת לנהל אותם כהלכה. כדי למצוא מפעל מייצר מוצר מסוים או דומה לזה שאתם חולמים לייצר, צריך להיוועץ עם נציגים מישראל, שיושבים בסין ועוזרים לישראלים לקיים את הקשר עם גורמים מסחריים בסין. מרבית היבואנים לא מצליחים לעמוד ברף הגבוה של מינימום הייצור שהמפעלים דורשים בסין, ולכן חשוב לאתר מפעל אחר, ויש לעשות את זה בצורה מקצועית מול נציגות ישראלית שבקיאה הן בחוק, והן מכירה את מרבית המפעלים ויכולה להמליץ על אחד מהם. אחרי שמצליחים למצוא מפעל כזה,  יש צורך למצוא מחסן ראוי בסין וממנו את ההובלה לארץ. 

איך הסחורה מגיעה למחסן?

כאשר מייבאים מוצרים מסין, חשוב להכין את הקרקע בארץ לקליטת המוצרים. אם זה מחסן או מרכז לוגיסטי אתו אתם עובדים. חשוב לבדוק שהשינוע של הסחורה מהמשאיות אל המחסן מתבצעות לפחות באמצעות עגלה חצי חשמלית ולא ידנית, כדי שהסחורה תתמקם כמה שיותר מהר במחסן ובצורה מסודרת. רק עם עגלה כזו ניתן לשנע את המוצרים בצורה בטוחה למיקום הנבחר במחסן ולעשות את זה מהר יותר מאשר בשינוע ידני. ברוב המחסנים והמרכזים הלוגיסטיים בארץ, כבר משתמשים בעלת משא חשמלית, או עגלה חצי חשמלית, אשר מזרזות את כל תהליך היבוא.

למידע על המוצר לחצו כאן

עגלת משטחים חצי חשמלית

 

צור קשר