דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

במות הרמה - פיתרון מעולה!

קשה לתאר עם כמה סולמות ואלתורים, נאלצו להשתמש בעבר טייחים כדי להגיע כמה שיותר גבוה לתקרה, על מנת לטייח. אבל היום עם במות הרמה, אין דבר העומד בפני הגובה ויכולת הנשיאה שלהן. השימושים שלהם רחבים מאוד והם נחשבים כאמצעי עבודה חובה לבעלי מקצוע שונים שצריכים לעבוד בגובה. יש במות הרמה במשקלים של מ-350 ק"ג ועד טון, מה שאומר שלא רק שהם נושאים לגובה את בעלי המקצוע, הם גם משנעים חומרי גלם לשימוש אנשי המקצוע. ניקח לדוגמה מישהו שצריך לעשות שיפוץ בדירה והוא צריך להגיע לגובה של מטר וחצי או יותר, והוא גם צריך שיהיו זמינים לידו כלי עבודה. מה יותר פשוט מלעלות על במת הרמה שמסוגלת להתרומם לגובה של 1:30 סנטימטר או 1:70 סנטימטר והזמינות של חומרי הגלם, היא הרבה יותר נגישה, יותר נוח לעבוד ככה, בלי לרדת כל הזמן לקחת חומר.

במות הרמה לחשמלאים

חשמלאים עובדים בגובה, ובואו נודה על האמת. במות הרמה הן הרבה יותר בטוחות ויציבות מאשר לעלות על סולם לגובה של מטר וחצי או יותר, ולצערנו כבר היו דברים מעולם. לכן חשמלאי שצריך כעת לעשות תיקוני חשמל בגובה, או לייצר תשתית חשמל, וצריך לידו כבלים וחוטים וכלי עבודה,  יוותר על הסולם ויעשה שימוש בבמת הרמה. הוא יכול לעמוד עליה ביציבות, כאשר כלי העבודה מונחים לידו וזמינים לו בכל רגע. השימוש עם במת הרמה, מקצר את זמן העבודה ומאידך גם חוסך כסף, משום שזהו פריט עזר חשוב מאוד לכל מי שעובד בגובה.

חיפוי מבנים

יש היום בשוק במות הרמה להשכרה או במות הרמה למכירה. אם יש לכם פרויקט חד פעמי, אז כמובן שתבחרו בהשכרה של במות הרמה. לעומת זאת מי שעובד בדרך כלל בגובה, ירכוש במת הרמה שמתאימה לצרכים שלו. חיפוי מבנים הוא תחום שהעובדים שלו זקוקים לבמות הרמה. ההבדל בין עמידה על סולם והתרכזות בחיפוי מדויק, שונה לגמרי מעמידה יציבה על במת הרמה שגם נושאת את האריחים להם אתם זקוקים כדי לחפות את המבנה. העובדה שחומר הגלם נמצא לידכם, ואתם רק צריכים להושיט יד ולהשתמש בו, עושה את כל ההבדל והופכת את במת ההרמה למוצר הכי חשוב בתהליך. גם אנשים שעובדים בחיפוי בתוך בתים זקוקים לבמת הרמה. נאמר שהם מצפים קיר באריחי פסיפס, סביר להניח שהם ישתמשו בבמת הרמה שתשנע אותם ואת האריחים לגובה, וכך נחסך מהם זמן ירידה לצורך לקיחת חומר גלם נוסף.

במות הרמה לגיזום עצים

פיקוסים כידוע משתוללים לכל הכיוונים. הם גדלים לרוחב ולאורך, ותוקעים שורשים עמוק באדמה. לפעמים הענפים שלהם חודרים למרפסות השכנים, לפעמים הם מסתירים את הנוף, ולכן יש צורך בהזמנת גנן אשר יקצץ להם כמה ענפים. כאשר מדובר בפיקוס גבוה, דקל או אקליפטוס המיתמרים לגובה, יש צורך להשתמש בבמת הרמה מתאימה, כדי שהגנן יוכל לטפס לגובה עד לענפים אותם הוא אמור לגזום. גם במקרים של עץ חולה שזקוק לחומרי הדברה מסוימים, יש גננים שיעשו שימוש נרחב על במות הרמה.

מגדלים מזכוכית

יש היום לא מעט מבנים מזכוכית בארץ ובעולם. זהו טרנד גדול מאוד שלצורך הרכבה וגם תיקונים שלו יש צורך בבמות הרמה. תארו לעצמכם שחלילה חלון אחד נסדק במגדל הזכוכית. מה שייעשה הוא שיגיע זגג מומחה, יעלה על במת הרמה, יגיע אל החלון הסדוק ויחליף אותו. היכולת שלו להגיע אליו ולעמוד בטוח ויציב יהיו רק על במות הרמה יציבות.

אולי יעניין אותך גם: עגלות משטחים

במות הרמה

צור קשר