דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חשמלית לחברת הובלות

אין היום חברת הובלות שלא מחזיקה עגלת משטחים חשמלית. תארו לעצמכם פועלים, רבים ככל שיהיו צריכים עכשיו לשנע מוצרי חשמל, ריהוט ועוד, חלקם דברים כבדים מאד. האופן שבו משנעים היום דברים הוא על גבי משטחים. הסיבה לכך היא שלעגלות משטחים יש זרועות הנכנסות בתוך המשטחים וכך הן מצליחות להרים משאות כבדים. כאשר מדובר בהעברת דירה, אפשר בהחלט להניח על גבי המשטחים קופסאות ארוזות, כאשר משטח העץ משמש כבסיס לצורך שינוע וכך אפשר לעבור דירה בקלות.

בעבר חשוב לומר, לא היו עגלות משטחים חשמליות ולא משטחים ואנשים היו פשוט סוחבים הכול על הגב. היום משתדלים שכל ציוד ומיכון של כל מחסן, מפעלים ועוד יהיה חשמלי. זה חוסך זמן, זה חוסך עבודה של פועלים ובסופו של דבר זה בעצם חוסך כסף. 
היכולת של חברת הובלות לשאת את כל המשטחים ולשנע אותם, מקלה על חייהם של העוברים דירה. כל הסיפור לוקח חצי מהזמן שהוא היה צריך לקחת, רק בגלל שלחברת ההובלות הזו יש עגלת משטחים.

איך לסדר את הארגזים- עגלת משטחים חשמלית

כאשר אתם עומדים לעבור דירה, מוטב שתתעניינו אם לחברת ההובלות הזו יש עגלת משטחים חשמלית, הכלי הזה יגרום לכך שזמן העברת הדירה שלכם יהיה קצר באופן משמעותי. לפני שיעמיסו את המשטחים יש צורך בהכנות קודמות, כי צריך להכין את המשטחים לשינוע.
ראשית הכינו אתם את הארגזים לפי מיון נכון. זרקו כל חפץ שאין לכם צורך בו, אל תגררו אחריכם כל מיני פריטים שאתם יודעים שאין לכם שימוש בהם. יש איזה חוק שאומר, שאם לא השתמשתם במשהו שנה, סימן שאתם לא צריכים אותו.

על כל ארגז רשמו מה יש בפנים, כדי שיהיה קל אחר כך לפרק בצורה מסוימת את הארגז ולדעת לאן מיועדת התכולה שלו. את הארגזים הניחו בחדר ריק או בפינת הסלון. העובדים של חברת ההובלות ייתכן כי יגיעו אפילו יום לפני ההובלה כדי להכין את המשטחים אותם תרים העגלה החשמלית. כך היא תחסוך לכם גם כאבי גב, ולכם כסף. היא גם תגרום לכך שההובלה שלכם תהיה הרבה יותר מהירה.

לא רק עגלת משטחים חשמלית, גם מנוף

כאשר מדובר בהרמה של חפצים או רהיטים כבדים מאוד כמו למשל פסנתר, עגלת משטחים חשמלית לא תעזור לכם. אתם תצטרכו להזמין גם מנוף או שחברת ההובלה שהזמנתם כבר תעשה זאת עבורכם.

חשוב מאוד לשתף את חברת ההובלות בכמות הנכונה של התכולה שלכם. אל תסתפקו בהעברת מידע בטלפון. הרבה פעמים זה יוצר עימותים מיותרים כי החברה חישבה את העלות בצורה מסוימת, והתברר כי בעצם מדובר בהרבה יותר ארגזים מאלה שנלקחו בחשבון. היום כולם מנצלים את נפלאות הפלאפון. הם פשוט מצלמים את הארגזים, כי יש גם ארגזים קטנים וארגזים גדולים וכך הם יכולים לתת הערכת מחיר להעברת הדירה. יש כמובן גם משמעות כספית למרחק של ההובלה כלומר, לקומה ולדירה. ככל שלסבלים יש דרך יותר ארוכה לסחוב כך, ההובלה תעלה יותר. אם אין לחברת ההובלות עגלת משטחים חשמלית, תוכלו לשכור אחת כזו בעצמכם, בעיקר אם למשל אתם מחויבים לצבוע את הדירה או אתם מורידים מנורות ועוד. אפשר לעמוד על עגלה בגובה, להניח לידה את כלי העבודה והצביעה, ולהשאיר לבעל הדירה שלכם את הדירה כמו שצריך. 

עגלת משטחים חשמלית

צור קשר