דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית- כשבונים בית

חלומם של אנשים רבים הוא שיהיה להם בית פרטי. חלקם מצליחים להגשים זאת. בשביל בית פרטי צריך סכום כסף נכבד וגם מגרש, ככה מתחילים לבנות כל בית. רבים יודעים שכדי להרים בית יציב וחזק, הם חייבים לקחת מפקח בנייה לתהליך הבנייה או מהנדס, או קבלן שיש לו קבלני משנה, שכל אחד מהם אחראי על תחום אחר של מומחיות. 

התהליך מתחיל כמובן מבניית היסודות וכבר אז אפשר לראות בשטח עגלת משטחים חצי חשמלית שנקנתה או הושכרה לצורך הפרויקט. תפקידה של עגלה זו הוא לשנע בתוך אתר הבנייה עצמו חומרים ממקום למקום. מדובר על לבנים, עפר, חול ועוד חומרי גלם מהם יוצקים תחילה את היסודות. משקלם של חומרי בניין גדול מאוד ולכן חייבים ציוד כבד כמו עגלת משטחים. תפקידו של מפקד הבנייה או האחראי על הפרויקט בשלה הזה הוא לוודא שכמויות החומרים ואיכות חומרי הגלם טובה, כדי שחלילה לא יהיו ליקויי בנייה, למרות שבכל דירה או בית שבונים בסוף יש, אבל השאיפה היא שזה יהיה ברמה מינימלית.

לשנע ברזלים ולבני בטון- עגלת משטחים חצי חשמלית 

במשך אלפי שנה מנסים אנשים להבין איך נבנו הפירמידות בזמן שלא היו לא טרקטורים, מנופים ובטח שלא עגלת משטחים חצי חשמלית כדי להרים את הסלעים העצומים שלהן. היום לא בונים פרויקטים כאלה ויש ציוד כבד. הוא נועד לא לביצוע של פרויקטים מורכבים דווקא אלא שהוא עושה עבודה שבעבר אנשים עשו כמו סבלות. היו עולים עם חומרי הגלם לבד למעלה או נעזרים במנופים. אבל היום בכל אתר בנייה יש טרקטור, מנופים, עגלות משטחים למשימות שונות ועוד ציוד שלא היה בעבר.

הציוד הזה מזרז תהליכים שנעשו בעבר באופן ידני. זאת אולי הייתה הסיבה שפרויקטים של בנייה התארכו מאוד, גם בזמן העתיק. יש מבנים אדריכליים מפורסמים בעולם שנבנו במשך עשרות שנים. אז לא היה שום מנוף או ציוד אחר שאפשר היה להיעזר בו לבנייה, הכול נעשה בידיים. הסיבה שבגללה פרויקטים של נדל"ן מסתיימים היום מהר, היא בגלל הציוד שמזרז את העבודה, חוסך בידיים עובדות ומקצר תהליכים.

פרויקטים של אינסטלציה וחשמל- לעבוד בגובה

בשלב כלשהו של בניית הבית, צריך להגיע חשמלאי  ולהתקין את מערכת החשמל. הוא עובד בגובה, הוא עולה על עגלת משטחים חצי חשמלית והיא מניפה אותו עד התקרה. כך אפשר גם ליצור את תעלות המזגן, לטפל בכל נקודות החשמל, ולעשות תיקוני טיח או צבע בגובה. אף אחד לא משתמש היום בסולמות, עולים על עגלה חצי חשמלית, מניחים עליה את כלי העבודה, צבעים ועוד ועובדים. היא קיימת ומתפקדת בכל אתר בנייה, בכל בית ובכל דירה בזמן בנייה. גם חברות שיפוצים משכירות או קונות עגלת משטחים חצי חשמלית שתסייע להם להגיע למקומות גבוהים בתוך חלל שהם משפצים. זה יכול להיות התקנת חלונות בגובה, צביעת תקרה, התקנת תעלות מזגן או ענייני חשמל. כל מה שקורה בגובה מחייב משטח כלשהו גבוה ונוח לעבודה.

עכשיו בטוח לעבוד בגובה!

עגלת משטחים חצי חשמלית הרבה יותר בטוחה לשימוש מעמידה על סולם. יש לה משטח רחב ואם למשל רוצים לחווט חוטי חשמל בגובה, לחשמלאי יש מספיק מקום לעמוד וגם להניח את כלי העבודה שלו ועל משטח כזה יכולים לעמוד גם שני עובדים. כלי העבודה זמינים, אפשר להתרומם לגובה הרצוי בדיוק, הרבה יותר נוח ויציב מכל סולם, וגם על המשטח אפשר להניח איזה חומרי עבודה וכלים שרוצים.

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר