דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית—מי צריך?

העולם שלנו עמוס היום ברשתות. תמו ונשלמו החנויות הקטנות השכונתיות, והיום הכול הולך בגדול. הרשתות מככבות בתחום של צעצועיםם, אופנה, הלבשה, ציוד משרדי, מזון ועוד. כדי לתפעל רשתות כאלה, תחשבו על איזה כמויות של סחורה מדובר, ומה צריך כדי לשנע אותן ממקום למקום. הציוד היחידי שיכול לעשות את זה זו עגלת משטחים חצי חשמלית עגלה זו מסוגלת לשאת משקלים עצומים מתוך משאית פנימה לתוך מחסן, וגם לתפקד בתוך המחסן עצמו. קשה לחשוב מה היה קורה לעולם הייצור והשיווק היום בלי הציוד והטכנולוגיה המתקדמים שיש היום. אם בעבר הייתה המלגזה הכוכבת של כל מחסן, היום בלי עגלת משטחים אף אחד לא יכול להסתדר זה חוסך זמן, חוסך כסף, מזרז את העבודה ועושה סדר בכל מחסן ומרכז לוגיסטי.

מרכז לוגיסטי- עגלת משטחים חצי חשמלית

כל החברות הגדולות בארץ מחזיקות מרכז לוגיסטי. אם מדובר ברשתות של מוצרי חשמל, ריהוט ועוד. הן עובדות עם מלאים בהיקפים עצומים ולכן כדי לשלוט בכניסה או יציאה של סחורות, הם חייבים מרכז לוגיסטי מסודר שיוכל לרכז את הסחורה באופן כזה שגם קל יהיה להוציא אותה. יש חוכמה רבה מאוד בסידור מחסן ובדרך כלל יש חוק שמסדרים מרכז לוגיסטי לפיו "האחרון יוצא ראשון". זה נכון לגבי מוצרי מזון וזה נכון לגבי כל דבר. סידור המחסן כאשר יש עגלת משטחים חצי חשמלית גורם לכך שמכיוון שזה לא נעשה במאמץ רב ידני כמו שהיו מעסיקים בעבר סבלים, הרי שאפשר לתכנן את הכניסה והיציאה של הסחורות ולכן אם יודעים שהבשר צריך להיות קדימה אז העגלה תמקם אותו בחלק הכי קרוב לכניסה של המקרר וכך הלאה.
בהיקפים שעובדים היום מחסנים לוגיסטיים קשה להבין איך הסחורה בכלל הייתה יוצאת מהנמל.

ציוד חובה לכל יבואן בכל מחסן

עם פתיחת שערי סין, אנשים רבים הפכו להיות יבואנים של כל מיני מוצרים , כאשר הם חייבים גם לחשוב מעבר לנושא של הזמנת או ייצור מוצרים בסין או יבוא, היכן לאחסן את כל המוצרים האלה בארץ. בדרך כלל מחסנים גדולים נמצאים בפריפריות, גם בגלל שיש שם שטחי מסחר גדולים שיכולים לשמש כמחסן לוגיסטי גדול וגם משום שהמחירים שם, הם לא כמו בתל אביב. למחסן כזה בעצם מגיעות המשאיות עם הקונטנרים ישר מנמלי העגינה והסחורה משוחררת. מהם. בדרך כלל הם מגיעים במשטחים וכל עגלת משטחים חצי חשמלית מאובזרת בהתאם לכך שהיא תוכל לנעוץ "שיניים" במשטח ולהרימו באופן יציב לתוך המחסן. מדובר על עבודה של ימים שלמים, מכיוון שלעתים מדובר בסחורה בהיקפים של טונות.
ואם אמרנו שהמגלזה פעם הייתה הכוכבת הרי היום עגלות משטחים דוחקות אותה לקרן זווית משום שאפשר לשאת עליהן משא עצום וזה יכול להיות גם מרצפות במשקלים של טונות, חומרי בניין, ריהוט כבד ועוד.

לפני שאתם רוכשים עגלת משטחים חצי חשמלית מוטב לקבל המלצות על עגלה עם אפס תיקונים ושירות לקוחות מעולה כי זה הכי חשוב. לכל מותג של עגלות כאלה יש יבואן בארץ ולו יש מחלקה טכנית של שירות וחלקי חילוף. 

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר