דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

מייבאים מסין? אתם חייבים עגלת משטחים חשמלית

בסופו של דבר תצטרכו לרכוש עגלת משטחים חשמלית שתשנע את הסחורה שייבאתם מסין, לתוך המחסן שאותו תשכרו במיוחד בשביל זה. מאז ששערי סין נפתחו ליבוא ולייצור המוני, עלה בקצב מואץ שיווק עגלות משטחים חשמליות, שהן כלי וציוד חובה לכל מי שרוצה לייבא מסין.
כדי לעשות זאת נכון, הנה כמה טיפים חשובים איזה עגלת משטחים כדאי לכם לרכוש.

- לפני שאתם רוכשים את עגלת המשטחים המסוימת, תוציאו עליה חומר מהאינטרנט. היום אין דבר שאין ברשת, תוכלו לקבל מידע על הפונקציות שלה ואפילו להיכנס לאתר של חברת האם ממנה מייבאים עגלות משטחים.

- עגלת משטחים חשמלית צריכה להתאים מבחינת יכולת הנשיאה שלה לצרכים שלכם.

- בחנו אם החברה ממנה אתם רוכשים את העגלה, היא אמינה, מהימנה ויש לה שם ומוניטין. אם יש לה אתר, היכנסו והתרשמו ממנה. הקלידו את השם שלה בגוגל וקבלו עליה המלצות וחוות דעת. עגלת משטחים חשמלית היא מוצר שלא קונים כל יום ומחירה גבוה מאוד. לכן הקפידו לבדוק עם מי יש לכם עסק, מי החברה שמייצגת מותג מסוים בארץ. איך היא פועלת? האם יש עליה חוות דעת טובות? האם היא אמינה?

- אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לבדוק זה שלחברה הזאת יש כתובת ומשרדים קבועים וזה לא איזה מישהו שקנה עגלת משטחים חשמלית והוא רוצה להתפטר ממנה, גם זה עלול לקרות ברשת.

- וודאו שיש חברה, יש משרדים ויש כתובת ויש גם אנשי צוות טכני.

- עגלת משטחים חשמלית עלולה להתקלקל לפעמים, ואז תצטרכו טכנאי שיגיע במהירות, שיש לו חלקי חילוף מקוריים אם יש צורך להחליף איזה חלק ושהתיקון הזה לא עולה לכם בשמיים. הדבר החשוב הוא שלחברה הזו יהיה צי של טכנאים שיכולים להגיע במהירות ולתקן את התקלות, כי אם אתם באמצע פריקה או הטענת סחורה ויש בעיה עם העגלה, הלך לכם יום עבודה.

- את רמת השירות, התפקוד של הצוות הטכני והרצינות של החברה הזו, בדקו עוד קודם לכן. ככל שתמצאו אזכורים שליליים על בחברה, די בכך כדי להתרחק ממנה.

- בדקו גם בפסקי דין את שמה של החברה ותוודאו אם היא חלילה לא עומדת בפני פשיטת רגל, מה שאומר שהיא יכולה לקחת מכם תשלום על עגלת משטחים חשמלית, אבל אתם תצטרכו לחפש אחריה.

- יש בארץ הרבה חברות שמייבאות עגלות משטחים חשמליות, ערכו השוואה ביניהן ומצאו את העגלה שהכי מתאימה לצרכים שלכם במחיר סביר.

- אל תתפתו להיענות לעגלות משטחים יד שנייה מאנשים פרטיים אלא מחברות שעוסקות בכך. ייתכן שמוכרים לכם חתול בשק.

- אם אתם לא יודעים איזו עגלה מתאימה לצרכים שלכם, או שכרגע אתם במצב עסקי מסוים אבל אתם עומדים להתפתח ולגדול, עגלת משטחים חשמלית צריכה להתאים גם להיקפי הסחורה העתידיים אתם תעבדו.

- הקפידו לרכוש עגלת משטחים חשמלית בדיוק בכמות שהיא יכולה לשאת, ואל תחשבו שתוכלו לחרוג מכך, היא עלולה להישבר.

- בדקו כמה זמן יש לכם אחריות? על מה יש? היכן נמצא מחסן חלקי החילוף של החברה וכמה טכנאים יש להם.

- בדקו המלצות אמת ולא המלצות מתחזות. יש טרנד כזה ברשת בעיקר, שאנשים מתוך החברה עצמה מתחזים ללקוחות ממליצים. בדקו מהי האמת מאחורי ההמלצות ואל תהססו להתקשר לחברות שסופקה להן כבר עגלת משטחים חשמלית ולקבל את חוות דעתן.

עגלת משטחים חשמלית

צור קשר