דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלות משא חשמליות - ככה בוחרים!

אם בעבר רק לרשתות הגדולות היו מחסנים לוגיסטיים, היום לכל יבואן או יצואן יש מחסן כזה ובו גם כמה עגלות משא חשמליות, אשר יהיו מסוגלות לשנע את הסחורה מהמשאיות המגיעות ולאחסן אותן במקומן. כדי שנוכל להעריך מדד של ניהול מחסן יש להבין כי תהליך ניהולי נכון הוא שילוב של תכנון וארגון המשאבים הרצויים יחד עם הנעת עובדים ובקרא איכות. יש לבדוק מהו הפער בין התכנון לביצוע. כאשר מדובר במחסן לוגיסטי גדול, יש מורכבות שנובעת מההיבטים השונים של פעילות המחסן. 

כל מחסן הוא בעצם יחידת שירות הקשורה לכל המחלקות באותו ארגון ויש לה את היכולת לשרת את כולם, גם את הארגון וגם את הספקים. יש כל מיני היבטים של בטיחות הקשורים במחסן לוגיסטי, והוא משמש מקום מרכזי בכל שרשרת אספקה של הפעילות. התוצאה הסופית היא  היכולת שלו לשמור בצורה אמינה על המלאי ולספק אותו בזמן. זהו חלק חשוב בדו"ח רווח והפסד ובמאזן של כל ארגון. מלאי הוא הון חוזר בכל ארגון ועלות החזרת היא נטל שעלול להגיע עד ל-25%-35% משוויו.

עגלות משא חשמליות- משנעות את המלאי

כל מחסן זקוק לבקרה אולטימטיבית על הפעילות שלו כולל ספירות מלאי. בין שזה נעשה באופן תקופתי ובין שזה נעשה בספירה לאורך כל השנה. ספירת מלאי היא המספר שמבטא את "אמינת המלאי" של אותו מחסן. אין ספק כי למהירות של אספקת הסחורה, הוצאתה מהמחסן והצורה בה היא מאוחסנת יש חשיבות למדד המלאי. עגלות משא חשמליות הן המצרך הכי דחוף וחשוב היום בכל מחסן לוגיסטי.
כל מנהל מחסן היום לא יכול לעסוק בנושאים שיש לו לטפל, בלי לבדוק איך החסן שלו עובד. עליו להיכנס לעומקם של דברים, במטרה לבצע שינויים והתאמות הן בתחלופה של כח אדם והן ברכישות של עגלות משא לשימוש המחסן. השימוש הרצו, במדדים מאפשר לכל מנהל מחסן להקצות משאבים ולהעביר ביקורת על הניצול המקסימלי שלהם. בדיקה של העמידות ביעדים של המחסן. איתור אירועים ותקלות אשר מעכבים או מסכנים את המלאי ואת רצף העבודה.
משום כך רכישה של עגלות משא חשמליות שהן נדבך חשוב בכל מחסן, חייב להיעשות באמצעות חיבור לחברת יבוא ויצוא של עגלות מסוגים שונים. יש לבחור בעגלת משא אשר יש לה את היכולת לשאת את המשא שאתם צריכים שכן, לכל עגלה יש את העומס בו היא עומדת.

פריקה של משאיות 

פריקתן של משאיות, הוא שלב ראשון בקבלת מוצרים ואחסונן במחסן. המהירות בה זה מתבצע יחד עם ניצול של עגלות משא חשמליות וצוות יעיל, הוא התנאי להצלחת המהלך. חשוב מאוד לבצע זאת אחרי בדיקה של הציוד והכלים במחסן כדי להבטיח שלא יהיו תקלות. משאית שעומדת עמוסה לא ניע משום שאין את המיכון להוציא אותה, זהו בזבוז זמן מחפיר ולכן כל מחסן צריך להיערך בהתאם לכך ולהצטייד בציוד ובמיכון הנכונים כדי לפרק את המשאיות המגיעות עם סחורה מיצרנים או מהיבואנים השונים. המהירות בה הדברים יתבצעו יחד עם המיכון הנכון הם אלה שיתנו את התשובה לסידור המחסן ולפריקת המשאית. דברים אלה צריכים להיעשות בתיאום מראש מיד עם יידוע המחסן על קבלת הסחורה. אסור שאיזה שהוא ציוד המיועד לפריקה של המשאית יהיה מקולקל, ואם יודעים על כך יש להזמין מיד את החברה האחראית לתיקון כדי שתוכל להכין את המיכון הזה לפעולת פירוק והכנסת המלאי למחסן? אין ספק שבלי עגלת משא חשמלית אי אפשר יהיה לעשות זאת בדיוק כפי שכאשר בוחרים חברה מקצועית לתהליך של קידוח כלונסאות יש לבדוק שהחברה היא מקצועית, אמינה ונותנת את השירות הטוב ביותר.

עגלות משא חשמליות

צור קשר