דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלה חצי חשמלית- בכל מחסן סטוקים

אנחנו חיים היום בעידן הרשתות. כמה חנויות פרטיות כבר נותרו? לא הרבה. השיטה בה משווקים היום דברים היא לעתים בשיטת הסטוקים. מחסן סטוקים יכול לקבל בבת אחת טון סחורה, ואיך למשל הוא ישנע אותה לתוך המחסן.

הפתרון הוא עגלה חצי חשמלית ציוד חובה בכל מחסן היום. עגלה זו נושאת משטחים ומציבה אותם במקום הנכון במחסן. היא מסדרת אותם כך שכאשר ירצו להוציא סחורה, זו תהיה האחרונה בסדר, כי במצב של מחסן עמוס בסחורה, אי אפשר להתחיל ולחפש משטחים מסוימים. בעבר הלא רחוק אגב לא היה ציוד ומיכון כזה שעשה את העבודה, וכל מחסן היה משנע את הסחורה עם מלגזה, אבל מלגזה זה לא עגלה חצי חשמלית שיש לה כוח נשיאה עצום, והיא יד ימין של כל מחסן היום. עם ציוד כזה עבודת הפירוק והאחסנה לכל מחסן מתבצעת במהירות וכך היבואן או היצואן או המשווק יכולים להמשיך ולשווק את התוצרת שלהם ולעמוד בזמנים.

רשתות המזון- קפואים על עגלה חצי חשמלית

אנו חיים היום בעידן של שפע מוגזם יש לומר. יש לנו הכול מהכול, גם מותגים וגם מוצרים מקבילים ואם תיכנסו היום לאיזה שהוא מחסן של יצרן או משווק מזון, תגלו כי בלי עגלה חצי חשמלית אין סיכוי שהקפואים שלכם יגיעו לפריזר שלכם בבית. עגלה כזו מפרקת ומעמיסה סחורה, וכאשר מדובר במוצרים קפואים, יש תנאים להפצה שלו. הוא צריך לצאת מהמחסן בזמן מסוים ולהגיע בזמן אחר. כאשר מדובר על משטחים עצומים שם מוצרים קפואים אלא יוצאים ממחסן הקירור ישר למשאית קירור ואת השינוע הקצר הזה בין המחסן למשאית, עושות עגלות חשמליות. אין שום ציוד שיכול להתחרות בהן כדי להוציא סחורה בזמן ממחסן. אותו כנ"ל לגבי בשר שצריך לשווק או מוצרים טריים, יש משמעות רבה לזמן בו הם שוהים במחסן וליכולת להוציא אותם מיד ואת זה צריך לעשות רק עם ציוד ומיכון משוכללים.

מי רוצה לייבא מסין? 

המכירות הרבות של עגלה חצי חשמלית הן בעיקר של יזמים ויבואנים צעירים אשר מייבאים סחורות מסין וממקומות אחרים בעולם., היום כל דבר כמעט אפשר לייבא מסין החל מרהיטים, מנורות, פריטי ריהוט ועד לחומרי בנייה. את כל אלה צריך לשנע ואיך עושים את זה הכי מהר? באמצעות עגלות חשמליות או חצי חשמליות. אין יותר סבלים שעובדים במחסנים ומוציאים או מכניסים סחורה, בטח שלא בהיקפי היבוא והיצוא שיש לנו. לצד העגלות יש אנשים שמפעילים אותם ונושאים את המשטחים עליהם, המשטחים ממוקמים בתוך המחסן במקומות מסוימים שקל יהיה אחר כך להוציא אותם. ספק רק אם מישהו היה מסוגל בכלל לשנע כל כך הרבה סחורה בכלי עגלות או ציוד מכני וחשמלי.

בית אריזה גם צריך ציוד חשמלי

כל בית אריזה היום צריך עגלה חצי חשמלית. מדי יום נארזים מאות אלפי מוצרים בבתי אריזה ואלה משונעים או למחסני קירור או ישר למשאיות. את השינוע של המשטחים הכבדים הללו לא עושים ידנית, מפעילי העגלות החשמליות משנעים אותם וממקמים את התוצרת במשאית או במחסן. משם למחרת שוב יצאו העגלות לפעולה ויוציאו את המוצרים.

בזכות ציוד ומיכון חשמלי כמו שיש היום מצליחות חברות רבות להגדיל את היצוא והיבוא שלהן, לעמוד בזמני האספקה שלהם, ואף לייבא או לייצא עוד מוצרים. זוהי יעילותם של עגלות חשמליות או חצי חשמליות בכל מקום.

עגלה חצי חשמלית

צור קשר