דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חשמלית- מפה מתחיל השיווק

העובדה שאנו נחשפים היום לשפע של מוצרים, דוגמתו לא היה עד העידן הזה, היא גם בזכות היכולת הטכנולוגית של מיכון וציוד למחסנים ומרכזים לוגיסטיים שמאפשרת להם היום להשתלט על כמויות עצומות של סחורה, גם בפירוק שלה וגם באחסון שלה.
בכל נמל בארץ בו פורקים סחורה, יש עגלת משטחים חשמלית ולא אחת אלא כמה. באמצעות עגלות אלה יכול כל יבואן או יצואן להכניס ולהוציא ממחסן סחורה, בהיקפים גדולים, מה שלא היה קיים בעבר כאשר לא היה ציוד כל כך מתקדם. תחשבו איך עבדו פעם? אנשים היו פורקים סחורות על גבם, ובאותה צורה גם מטעינים אותם מחדש. הרבה כאבי גב, תהליך איטי אבל בתקופה שנהגו כך, לא היו כל כך הרבה מוצרים, בהיקפים שיש היום ששום צוות לא יכול לעשות את זה אלא רק ציוד חשמלי.
וככל שהתפתח שוק היבוא והיצוא וככל שההיקפים גדלו, כך גם פיתחו החברות היצרניות כלים וציוד לשינוע משטחים. היום מדובר על היקפים שאף אחד בעולם לא היה מצליח להעביר מסין או מכל מדינה אחרת, או לייצא מכל מדינה למדינה אחרת בלי מיכון חשמלי.

הרבה יבואנים מסין רכשו כבר עגלת משטחים חשמלית

היום הכול בא במשטחים. המלגזות היו הראשונות שעשו את עבודת פירוק והטענת המשטחים לתוך מחסנים, היום עושים את זה באמצעות עגלת משטחים חשמלית. זו עובדת הלוך חזור כל היום ולא רק אחת אלא כמה מסוגה, כדי לפרוק סחורה שהגיעה מהנמל על משאית שצריכה להשתחרר ולכן רק הסתייעות בציוד חשמלי יכולים לרוקן אותה.
השימוש המוגבר לשימוש בציוד חשמלי למחסנים, נובע מהעידן הזה בו כולם מייבאים הכול לארץ. אומנם יש גם ייצור מקומי, אבל הוא לא משתווה לכמויות שאנו מייבאים מחו"ל.
יבוא מסין כידוע הפך להיות הצורה הכי משתלמת למקסם מכירות ורווחים. עלויות הייצור הנמוכות בסין, גרמו לכם שכל העולם מעביר אליה הזמנות לייצור החל מרשתות האופנה הגדולות ועד מעצבי על. הכל נעשה שם. אבל כדי לייבא מוצר טוב מסין, אסור להתרשם רק מהמחיר אלא לבחון האם זה כדאי כלכלית ולכן יש לבדוק היטב את כל הפרמטרים שהופכים את היבוא מסין לכדאי.
בדיקה מעמיקה תחסוך לכם עוגמת נפש. כל יצרן בסין יכול לומר לכם שהוא מסוגל לייצר לכם כל דבר, אבל זה ידוע שהסינים לא טובים באיכות. לכן אם אתם לא רוצים רק לייבא מוצרים אלא גם לייצר, מוטב שתחברו היטב עם מי אתם מתקשרים. 
יש היום הרבה חברות ישראליות שעובדות עם יצרנים ומפעלים סיניים, והם יוכלו להפנות אתכם לאנשים הנכונים עליהם ידוע שהם מייצרים באיכות יותר גבוהה מהשאר. אף אחד לא יכול לוותר יהום על הציוד הזה במחסן שלו.


אריזה ושילוח מארץ הייצור

בסין הכול מתוקתק כמו שצריך. אחרי שהחלטתם להזמין מוצרים מסוימים, הם ייארזו וישלחו אליכם על גבי משטחים. כדי לפרק אותם בנמל צריכה להיות שם עגלת משטחים חשמלית. יש לה שתי זרועות שנבנו בהתאמה לתפיסה של המשטחים בצורה יציבה, וכך מעלים כל משטח למשאית. בהמשך תגיע המשאית הזו למחסן או למרכז לוגיסטי ועכשיו יהיה צורך לפרוק אותה ולאחסן אותה במחסן.
בעבר כאשר לא היו עגלות חשמליות לשינוע, אנשים נעזרו במלגזות, אבל אלה נמצאות בשימוש רק במקומות מסוימים, מחסן או מרכז לוגיסטי גדול חייב עגלות חשמליות כדי לפרוק את הסחורה. מיכון חשמלי עושה את העבודה יותר מהר, מקצר את התהליכים וחוסך לכם זמן וגם כסף.

עגלת משטחים חשמלית

צור קשר