דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית- כל מחסן חייב את זה

בשנים האחרונות אנו עדים ליבוא מאסיבי מהמזרח. פתיחת שערי סין הביאה יזמים וסוחרים רבים לפתח עסקים בארץ על בסיס היבוא מסין. אבל בואו נודה על האמת, אי אפשר לייבא שום דבר מסין או מכל מקום אחר, אם אין ציוד ומיכון לוגיסטי מתאים לשנע את היקף הסחורות העצום הזה. עגלת משטחים חצי חשמלית כזו שמעמיסים עליה משטחים, בדיוק עם הסחורה שקיבלתם זה עתה מהקונטנר מסין זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי למלא את המחסנים שלכם. 

יבוא מסין מתחיל ברצון להביא משהו לארץ. אם אתם למשל מבקרים בחו"ל ורואים איזה מוצר ייחודי ואתם חושבים שבארץ הוא יהיה להיט ואתם רוצים לייבא אותו, אתם בהחלט יכולים היום לעשות את זה. היום אפשר לעשות הכול עם סין, אבל חשוב קודם לכן לבדוק את ההיבטים המשפטיים והחוקיים לגבי כל דבר. 

איך יודעים מה רוצים לייבא?  עגלת משטחים חצי חשמלית קונים בארץ

מיכון וציוד למחסן למשל, זה לא משהו שאתם צריכים לייבא מחו"ל. יש בארץ מותגים של עגלת משטחים חצי חשמלית, אם זו העגלה שתחליטו שאתם צריכים למחסן שלכם. מדובר על מותגים מהגדולים בעולם, אשר מיובאים לארץ כחוק. חשוב מאוד להבין שהדבר הכי חשוב זה שמאחורי ההפצה של עגלות משטחים יש לכם כתובת לפנות אליה. במקרה חלילה של תקלה או צורך בתיקונים  שיהיה לחברה הזו מערך של אנשי מקצוע שבאים ומתקנים את התקלות. תארו לעצמכם שאתם עומדים לפני משאית עם משטחים ולא מסוגלים לפרק אותם כי העגלה התקלקלה. הרי כל הרעיון של עגלת משטחים הוא לסייע בידכם לפרק סחורות ולהעביר אותם למחסן או למרכז הלוגיסטי שלכם, מצב שבו אתם תקועים עם עגלה מקולקלת, עלול ליצור מצב שתפסידו ימי עבודה, לעובדים לא יהיה מה לעשות, וזמן שווה כסף.
לכן ההמלצה שלנו היא שתרכשו עגלת משטחים רק ממקום בטוח, עם שם ומוניטין.

איך בוחרים עגלת משטחים חצי חשמלית?

יש בארץ כמה וכמה חברות העוסקות בשיווק של עגלת משטחים חצי חשמלית. בבואכם לרכוש עגלה כזאת עליכם להבין איזה סוג של עגלה עם איזה פונקציות, יכולה להתאים לכם. האם היא צריכה להיות עגלה חשמלית או חצי חשמלית ואולי אתם יכולים להסתפק בעגלה ידנית. ההחלטה על העגלה הנכונה הוא נגזרת של הפעילות שלכם. אם אתם מחסן שמייבא הרבה מאוד סחורות ויש צורך בעגלה בעלת יכולת שינוע גדולה, כמובן שלא תבחרו בעגלה ידנית. אתם תרצו לקצר את זמן השינוע ולהפוך את יום העבודה שלכם ליעיל, ועל כן אתם תבחרו בעגלה חשמלית חצי חשמלית, כזו שיש לה הספק גדול לנצל כל רגע בשינוע סחורות למחסן שלכם.
מה מותר לכם לייבא מחו"ל

לפני שאתם רוכשים עגלת משטחים חצי חשמלית, אתם תרצו לברר אם התוכנית שלכם לייבא סחורה מחו"ל באמת יכולה להתקיים. יש דברים שבכלל אסור לייבא לארץ כמו למשל מכונות ומשחקי מזל, מוצרים שמשבשים את מדי המהירות בלייזר, מוצרים שהם לצורך הסתה לטרור ואלימות. מוצרים מסוכנים מתלקחים או אף חיות כלשהן מסוכנות, כלי ירייה וכד'. בכנסת אושרו לאחרונה צווים האוסרים על יבוא של מוצרים חשמליים שהם בזבזני אנרגיה, וגם על מוצרים שעברו שנוסו על בעלי חיים כמו חומרי ניקוי וקוסמטיקה.
בכל מקרה לפני שאתם בכלל עושים איזה שהוא צעד של יבוא, עליכם לשכור מחסן או מרכז לוגיסטי בגודל הרצוי וכן לרכוש את כל הציוד והמיכון הדרוש לארגון הסחורה שלכם. 

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר