דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלה חצי חשמלית- כשטכנולוגיה ושפע נפגשים

גלגולו של מחסן מאז ימי הסבלות הידנית, עובר דרך מלגזה ועד עגלה חצי חשמלית של היום, מספרים את סיפורו של המסחר הישראלי שמייבא היום סחורות כמעט מכל מדינה בעולם. אם כן הסחורות האלה צריכות לשהות באיזה שהוא מקום. זה אומר שלעתים קרובות מי שעוסק בעיצוב, יבוא ועוד זקוק למחסן ענק בו יוצגו ויוצבו הסחורות שלו וזה אומר שהוא חייב עגלת חצי חשמלית כי רק היא תעשה את העבודה במהירות, ביעילות וגם בחסכנות יש לומר.

הכלים החשמליים שעומדים היום לרשות כל מחסן, מתאימים את עצמם לעידן הזה וקשה לתאר מה היינו עושים בלעדיהם, או יותר נכון מה מנהלי מחסנים לוגיסטיים היו עושים בלעדיהם. די להביט בסופרמרקט ליד הבית בשביל להבין באיזו תקופה של עודף שפע מוצרים אנו חיים. השפע הזה מן הסתם מגיע מאיזה שהוא מקום, מאוחסן באיזה שהוא מקום ומשונע הלאה. את זה עושים היום רק עם עגלה חשמלית או עגלה חצי חשמלית, שנמצאת בכל מחסן ומרכז לוגיסטי שמכבד את עצמו.

עגלה חצי חשמלית עדיפה על מלגזה

בכל מיני מחסנים יש היום גם מלגזות, אבל יש מקומות שלא נוח לעבוד בהם עם מלגזה. או שהמקום צר מדי והיא לא נכנסה, או שהוא קטן מדי וייתכן שגם בשל שיקולי עלות, מעדיפים לרכוש כל אחר שישנע את הסחורה והבחירה היא בדרך כלל על עגלה חצי חשמלית או חשמלית.

עגלה זו משמשת לשינוע משטחים ממקום למקום, אשר בשל גודלם ומשקלם אינם ניתנים לנשיאה ידנית. אנחנו מדברים על טונות של סחורה המועמסים על משטחים עצומים ואת השינוע שלהם יכולה לעשות רק עגלה חצי חשמלית בצורה יעילה תוך חיסכון בזמן. כאשר מדובר על עגלה חצי חשמלית של מותג ידוע, סביר להניח שיש בה אפס תקלות, ושהיא תותח עבודה וגם אם יש בה תקלה מסוימת, לכל חברה כזו של יבוא עגלות חשמליות או חצי חשמליות יש חלקי חילוף וצוות של טכנאים המשרת את כל רוכשי העגלות.

כל מחסן והעגלה שלו

בעידן הזה של כפר גלובאלי ושפע של מוצרים, הכמויות שמייבאים ומשווקים הם כל כך גדולים שאי אפשר בכלל להעלות על הדעת שאנשים ירימו או יישאו אותם באופן ידני. עגלה חצי חשמלית עושה את זה בקלות ובמהירות, משנעת את המשטחים לכל מקום רצוי, היא בטוחה לעבודה והם מגיעים שלמים לכל פינה, וגם יוצאים משם בזמן ושלמים בדיוק כפי שנכנסו.

בהתאם לכל מרכז לוגיסטי ומחסן יש לבחור את עגלה חצי חשמלית מתאימה. יש כל מיני סוגים של כל מיני מותגים וכאלה שמתאימים למחסנים ולעבודות שונות , או למחסנים שעובדים בשיטות שונות ומיוחדות. יש עגלות משטחים המוגבלות במשקל שהן יכולות לשאת ואסור לחרוג ממנו אחרת בקלות אפשר לגרום לה נזק ולהוציא אותה מכלל שימוש. יש עגלות משטחים ידניות, מכניות או עגת משטחים חצי חשמלית שמתאימה לתנאים של המחסן, או להעדפה האישית של העובדים במחסן.

ההבדלים בין עגלה חצי חשמלית לידנית?

ההבדלים בין כל כלי כזה למחסן הוא שיש עגלת משטחים מכנית או ידנית או עגלה חשמלית או עגלה חצי חשמלית. יש מחסנים שיש להם מלאי מסוגים שונים של עגלות וכולן שמישות. כדי שתוכלו לבחור בעגלה הכי נכונה עבור המחסן שלכם, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמבינים בסוגי העלות ובשוני שביניהם, הם יוכלו להמליץ לכם בוודאות על העגלה שמתאימה לכם.

חשוב לוודא שאתם רוכשים עגלה חצי חשמלית מחברת יבוא מוכרת, ושיש להם מערך של טכנאים שיוכלו לתת לכם שירות במקרה חלילה של תקלה.

אולי יעניין אותך גם: עגלות משא חשמליות

עגלה חצי חשמלית

צור קשר