דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משא חשמלית בכל מחסן יבוא

בתחרות הקיימת היום בענפים שונים של צריכה, אין מנוס מיבוא של סטוקים בהיקפים גדולים, משום שראשית מדובר בהרבה מאוד סוגים של מוצרים, כמו שלא ידענו מאז ומעולם והסיבה השנייה היא שבגלל התחרות כולם מורידים מחירים, ולא רק בסוף עונה, מה שיוצר מצב שמה שעלה אתמול 2 שקל עולה היום שקל ומי שרוצה להרוויח צריך לקנות כמות גדולה ולאחסן אותה במחסן כלשהו.

לא לכל יבואן יש מחסן גדול. בעידן הזה כולם מבינים שכדי לעמוד בתחרות, אין מנוס משכירת מחסן ענק, כדי לרכוש סטוקים לכמה עונות. אז זה בדיוק מה שיבואנים עושים ומלבד זאת, בגלל שהם גם חושבים על הכמויות העצומות שהולכות להיכנס להם לתוך המחסן, הם רוכשים עגלת משא חשמלית ולא אחת, אלא כמה, כי בלעדיה לא תהיה להם שום אפשרות לפרק את כל הסחורה וגם למקם אותה במחסן.

היום הכול מעמיסים על משטחים

עגלת משא חשמלית בנויה באופן מיוחד להתאמה להרמה של משטחים. יש לה שתי זרועות שנכנסות ממש לתוך המשטחים בצורה בטוחה ומניפות אותם באוויר. רק בצורה הזו היום, וכמובן שלא בצורה ידנית, אפשר להשתלט על כמויות גדולות של משטחים כדי להוביל אותם למחסנים. זה יותר בטוח, זה יותר מהיר ובסופו של דבר זה גם יותר חסכוני וחוסך כסף לבעלי המחסן.

דרושה לוגיסטיקה וחשיבה כיצד למקם משטחים בכל  מחסן שכן, מה שיוצא חייב גם לצאת ולכן צריך להיות תכנון מבוקר של היררכיית המשטחים בתוך המחסן. כאשר מדובר על מלאים של בגדי אופנה למשל, שמיועדים לעונה הבאה כמובן שהם ייכנסו ראשונים ויצאו אחרונים. 
להפעלת עגלת משא חשמלית דרוש אדם שיש לו רישיון נהיגה ושיכול לנהוג בה. היא נחשבת ככלי רכב לכל דבר ועניין.

עגלת משא חשמלית בחנות לחומרי בניין

עגלת משא חשמלית משמשת כלי עזר בכל מחסן של חומרי בניין, קרמיקה ועוד. מכיוון שמדובר בפריטים מאוד כבדים, חייבים פה כלי חשמלי ומאסיבי שיוכל לשנע אותם ממקום למקום וזה בדיוק מה שהיא עושה ובלי שום מאמץ.

בעבר כאשר לא היו עגלות משא חשמליות, נאלצו העובדים לעשות עבודות סבלות בעצמם, אחר כך נכנסו המלגזות והיום מדובר על עגלות משא משוכללות של המותגים הכי גדולים בעולם שהם יד ימין של כל בעל מחסן, יבואן ובעיקר מי שעוסק בסחורה כבדה כמו חנות לחומרי בניין.
עגלת משא חשמלית מאיכות טובה, יכולה לעבוד שעות רצופות ללא שום בלאי, וכאשר רוכשים אותה מחברה בעלת שם ומוניטין ההולכים לפניה, אין ספק כי עושים עסקה טובה שכן אי אפשר להסתדר היום בשום מחסן בלי הכלי הזה. אם בעבר היו רק כמה מותגים של מרצפות למשל, היום מדובר על יבוא מאסיבי מהמון מדינות בעולם, ולכן כלים חשמליים לשינוע המוצרים הכבדים הם א' ב' של כל ניהול מחסן כזה ביעילות.

מחסן פרקטים זקוק לעגלת משא חשמלית

הפרקטים נכנסו חזק מאוד לתחום עיצוב הבית. מדי שנה נוספים עוד כמה דוגמאות ומחסני הפרקטים נראים כמו אולם עצום בלי סוף, בו מונחים לתצוגה כל סוגי הפרקטים ולא רק הם. יש יבואני פרקטים שעוסקים ביבוא דשא סינטטי, שטיחים מקיר לקיר ועוד מוצרים משלימים. במחסן של יבואן כזה חובה שתהיה עגלת משא חשמלית. כאשר הסחורה מגיעה מחו"ל היא צריכה לפרוק אותה ולהעמיס אותה לתוך המחסן, וכאשר היא משווקת את הסחורה היא צריכה לשנע אותה החוצה והכול במהירות.

מחסן שלא מחזיק עגלת משא חשמלית מבזבז זמן ומפסיד כסף.

אולי יעניין אותך גם: עגלת משטחים חשמלית

עגלת משא חשמלית

צור קשר