דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חשמלית- בכל מחסן קרמיקה

תחום עיצוב הבית הפך בשנים האחרונות לבעל משמעות עבור בעלי דירות ובתים, אשר מבקשים להגשים את החלום של בית מעוצב, המילה האחרונה מתערוכות העיצוב העולמיות.

ככה זה עובד. עיצוב הוא מאוד עכשווי, עדכני וחדש. כל שנה מחכים העוסקים בתחום לקבל את רשימת הצבעים החדשים של השנה, להבין מהם חומרי הגלם החדשים לבית. איך ייראה המטבח של 2019 והאם יש פרקט חדש שאפשר לשטוף אותו ולא יקרה לו כלום.

הנושא של עיצוב כל כך חזק, שכדי לספק את רצונות הלקוחות הישראלים ולאור התחרות הקשה בין חברות יבוא הקרמיקה, כמו בכל תחום אגב, מי שמנצח בגדול, זה מי שיש לו יכולת לאחסן כמה שיותר מלאים, בגיוון ובמבחר הכי גדול. על זה קם ונופל העיצוב. לכל חברת קרמיקה שבדרך כלל גם עוסקת ביבוא של מוצרים סניטריים לבית ומרצפות, יש מחסן ענק אליה מוזרמים כל הסחורות שמגיעות, ועושים את זה באמצעות עגלת משטחים חשמלית.

כבר בארצות המוצא של הסחורה, מעמיסים אותה על משטחים. זהו קוד בינלאומי של אחסון. היבואנים בארץ, לא חייבים לפרוק את כל הסחורה מיד (והם גם לא צריכים), הם פשוט מעמיסים את הסחורה במחסן באופן כזה, שיהיה קל להם להוציא את המשטחים שהם זקוקים להם ראשונים.

טרנדים של אופנה על עגלת משטחים חשמלית

אין כמו העידן הזה שסופג שינויי אופנה משנה לשנה וטרנדים שמגיעים וחולפים כמו הגשם. זה אומר שאם למשל אתה סוחר של ביגוד, משווק או יבואן, נדרש ממך להתעדכן כל שנה בטרנדים החדשים, כדי לייבא בגדים שאנשים ירצו לקנות ממך. זה אומר שצריך להעמיס את הסחורה הישנה על משטחים, באמצעות עגלת משטחים חשמלית לשנע את המשטחים הביגוד של לפני שנה לסוחרים שרוצים למכור את זה בשווקים בזול, או למכור את זה כסטוק של בגדים. את כל זה אי אפשר לעשות בלי עגלת משטחים חשמלית.

וכשתגיע הסחורה החדשה, גם היא תגיע במשטחים, הם יורדו מהאניה יוסעו על משאית ויגיעו למחסן שם יונחו משטחים על גבי משטחים ויצאו משם כל פעם כמה שנדרש. בלי ציוד ומיכון חשמלי אי אפשר לעמוד במשימות האלה כאשר מדובר במשקלים עצומים של טונות. 


שטיחים מיבוא- שינוע לתוך המחסן

שטיחים זה מוצר מאוד כבד, בעיקר אם הם עשויים מצמר אמתי בעבודת יד. כל סוחר של שטיחים יאמר לך זאת. תחום המוצרים לבית כל כך התפתח בשנים האחרונות, שיש יבוא גדול של ריהוט ולא רק מסין, שטיחים, פריטי הלבשה לבית ועוד. היום כדי לעצב ולרהט בית, צריך רק להיכנס לאחת מחנויות הרשת של הלבשת בית ואפשר למצוא שם הכול. החל ממצעים, שטיחים, כריות, כלי אוכל ועד כלי בישול.

התחרות העצומה כמו גם הדרישה של הישראלים למוצרים חדשים ועדכניים, דורשים מכל יבואן היום לייבא מוצרים במגוון עצום ורחב. את המוצרים הללו חייב היבואן לאחסן באיזה שהוא מקום ולעתים כמה שיותר מהר, כדי שלא יהיו חשופים לנזק.

לכן כל יבואן מחזיק בדרך כלל מחוץ לערים הגדולות מחסנים עצומים בגודלם, מלאים בסחורה שזה עתה הגיעה, וממלאים שיושבים שם עוד משנה קודם וממתינים לשיווק. מדובר בכמויות של כלי בית, שטיחים, כריות, מצעים ועוד אשר עשו את דרכם לארץ על גבי משטחים והגיעו למחסן עד שיצאו ממנו בפעם הבאה לנקודת השיווק לצרכנים.

אי אפשר לארגן מחסן מוצרים בצורה מסודרת, כך שיוכל לתפקד ולהתנהל נכון ללא כלים כמו עגלת משטחים חשמלית.

אולי יעניין אותך גם: עגלת משא מתקפלת

עגלת משטחים חשמלית

צור קשר