דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית - מי צריך?

עגלת משטחים חצי חשמלית, היא ציוד חובה בכל מחסן לוגיסטי ומחסן בכלל. אבל מכיוון שמדובר במיכון משוכלל, יש הרבה מאוד חברות אשר עושות שימוש בעגלות הללו, לצרכים נוספים.

הובלת דירה למשל, זה לא עניין פשוט בכלל. גם אם מדובר על הובלה קטנה של מיטה זוגית, מקרר קטן ואיזה שולחן, עדיין חשוב שיהיה איך להוביל את זה. יש חברות הובלה שמעמיסות מוצרים על משטחים וכך הן משנעות את הציוד ממקום למקום, כי זה חשוב מאוד שחלק מהמטלות ייעשו על עגלות משטחים.

אבל אין ספק כי עיקר השימוש של עגלת משטחים חצי חשמלית הוא בקרב מחסנים גדולים, מפעלים, רשתות ועוד.
בעזרת המיכון הזה ניתן לנהל ולשלוט במלאי שיש במחסן בצורה מושלמת.

מי צריך מחסן גדול?

אנחנו חיים היום בעידן של הכול גדול. ראשית המותגים ושנית, שפע המוצרים המקבילים. זהו עידן של יבוא, של שיווק מאסיבי. מספיק להיכנס לסופרמרקט של מוצרי מזון ולהבין שהגענו למצב שמכל מוצר מזון יש כמה דומים, וכולם מוצגים והם יצאו מאיזה שהוא מחסן ובכן כל מי שעוסק במזון, עובד עם משטחים וצריך עגלת משטחים חצי חשמלית.

זו יכולה להיות חברה של שיווק מוצרי מזון בסיסיים של מזון כמו סוכר, קמח ועוד. כדי שישתלם להם למכור, כמובן שהם חייבים לשווק בכמויות מסחריות או לקנות בבת אחת מאלי עצום, כדי שהם יוכלו להרוויח מזה.

אז את המלאי הזה הם מעמיסים על משטחים ועכשיו הגיע זמן הפעולה של עגלת משטחים חצי חשמלית, והיא זו שמשנעת את המשטחים לתוך המחסן והיא זו שגם פורקת אותם חזרה לפני השיווק.

מחסן של סטוקים- חייב עגלת משטחים חצי חשמלית

הרבה מאוד עסקים בארץ נסגרים מדי שנה. הם קמים בקול תרועה רמה, ובסופו של דבר קורסים ומשאירים אחריהם מלאי עצום של מוצרים כמו: בגדים, אקססוריז, כלי בית ועוד. כאשר זהו המצב  מנסה בעל העסק למכור את המלאי שנותר. המלאי נמצא במחסנים וכדי להוציא אותו משם ולמכור אותו למכור, חייבים עגלת משטחים חצי חשמלית. כאשר מדובר על סטוקים, מדובר על כמויות של טונות. הם ארוזים על גבי משטחים, ולעתים הם אפילו עוד לא פורקו וכבר העסק קרס ויש צורך למכור אותם. עגלת משטחים חצי חשמלית, מניפה זרועות אשר נכנסות בדיוק מתחת למשטח ומשנעת אותו לאן שצריך. קשה להאמין איך היו מתגברים היום הסוחרים על כמויות המוצרים והסחורה שיש להם אם הם היו צריכים להוציא משטחים באופן ידני או רק בעזרת מלגזה.

יותר יבוא יותר משטחים

היבוא מסין פתח את שעריו לא רק לאנשי עסקים שהיו יבואנים גם קודם, אלא גם לשחקנים חדשים שרוצים לנסות את מזלם. אם כולם אומרים שזה זול, כנראה שכולם צודקים. בכל רחבי הארץ יש היום מחסנים של יבואנים מסין ובעצם מכל העולם. יש ארצות שידוע כי הן מייצאות מוצרים איכותיים והיבואנים בארץ מייבאים אותם כבר שנים. חלקם של המוצרים הללו מגיע באניות לארץ על גבי משטחים ונפרק בנמל לעבר המחסן הלוגיסטי של הסחורה.

כיוון שסין נוספה לשורת המדינות שאפשר לייבא ממנה, כמויות היבוא היום הן מעבר לכל דמיון. אין כמעט דבר שלא מייבאים מסין. החל מביגוד ונעליים ועד מוצרי אלקטרוניקה וחשמל. סין זה כבר לא מילה גסה. מדובר על כמויות עצומות של סחורה שמציפות את כל החנויות בארץ או משווקות לסוחרים. אם תיכנסו פעם למחסן לוגיסטי כזה, בוודאי תיתקלו בכמה כלים חיוניים כמו עגלת משטחים חצי חשמלית לשינוע משטחים.

אולי יעניין אותך גם: במות הרמה

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר