דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משא חשמלית- בעידן היבוא מסין

עידן היבוא מסין, אפשר לישראלים לייבא ים של מוצרים ובזול. יש דרכים רבות לייצר ולייבא מוצרים מסין, כאשר התחנה האחרונה היא במחסן הלוגיסטי שלכם, שבו חייבת להיות לפחות עגלת משא חשמלית אחת. כאשר מדובר בהיקפי היבוא של היום, אתם חייבים להתארגן של שינוע הציוד באופן שיחסוך לכם זמן ולא יגרום לכם להפסיד כסף.

טרנד היבוא מסין יצר בארץ מחסנים לוגיסטיים רבים והוא נתפס בזול במיוחד. ברוב המקרים הוא באמת זול, כי חומרי הגלם וכוח העבודה זולים ולכן המחיר הסופי לצרכן הוא זול. יחד עם זאת האיכות של הסינים בייצור לוקה בחסר. נדרש מעקב מתמיד אחר היצרן שבחרתם למוצרים שלכם, כדי שלא תקבלו מוצרים באיכות נמוכה, פגומים וברמה נמוכה למדי.

אמינות, והפסדים ביבוא מסין 

הסיבה שבגללה עגלת משא חשמלית איננה מיוצרת בסין היא אחת- הסינים יודעים לייצר והרבה, אבל האיכות רחוקה מהם שנות אור. הם לא יודעים מהי איכות, שכן המפעלים הרבים שייצרו מוצרים עבורם עשו זאת במשך שנים כדי לספק את צרכי האוכלוסייה המקומית ולזו באמת לא היה אכפת מה רמת הבגדים או הנעליים שהיא משתמשת בהם. גם מוצרי החשמל שלהם לוקים בחסר ועוד תחומים רבים ולכן מי שמתכוון לעשות יבוא מסין, מתקשר ראשית עם חברת לוגיסטיקה בארץ שיש לה קשר ונציג בסין, כדי שתוכל לייעץ להם על מפעלים שעושים את זה ברמה גבוהה.

בעיות של ייצור עלולות לגרום לכל יזם להפסדים כבדים, ואם עגלת משא חשמלית נרכשת בכסף רב, רק כדי להבטיח שהמשטחים והמוצרים יישארו שלמים, הרי שאם בחרתם ביצרן הלא נכון בסין, הסחורה שמגיעה אליכם מראש היא נחותה.

איזה ציוד ומיכון צריך בכל מחסן לוגיסטי

מחסן לוגיסטי היום של סחורה מסין ובכלל, מתנהל כמו סרט נע. יש חלוקת תפקידים ברורה ולזמן יש מחיר. רכישה של עגלת משא חשמלית נועדה בראש ובראשונה להקל על תפקוד העובדים ולבצע את שינוע המשטחים אותם יש להכניס למחסן ומתי שהוא גם להוציא אותם.

תהליך היבוא של מוצרם מסין אם זה לצורך שיווק לאחרים או באופן פרטי, הוא תהליך שמומלץ לעשות אותו בצורה נכונה, תוך ליווי צמוד של מומחים מהארץ. הם יוכלו לחבר אתכם למפעלים מומלצים, למחסנים לוגיסטיים בסין בהם תאוחסן הסחורה שלכם וממנה לארץ. כאשר היא תגיע לארץ, היא תשונע למקום הנכון במחסן, במטרה שתצא ממנו לשיווק המתוכנן.

בקרת איכות ושנוע מוצרים שבירים 

לפני שהסחורה שלכם תגיע לארץ, יש לבצע בדיקת אמינות באמצעות נציג מהארץ שנוסע לסין. הוא יבקר במפעל ויראה את שיטות העבודה ורמת הייצור. הייצור חייב לעמוד בתקנים ישראלים ובינלאומיים. יבוא של מוצרים שאינו עומד בתקנים עלול להוות בעיה ואף להתעכב במכס ולכל מוצר יש את התקנים שלו.

גם אם עברתם כבר את מכשול הנכס ואין למוצרים שלכם תו תקן, אתם עלולים לשלם ביוקר ואף להיות חשופים לתביעות במידה וחלילה היעדר התו במוצר יגרום נזק למישהו. כדי לבדוק את מפעל הייצור, לבדוק את המחסנים, את בקרת האיכות ואת השילוח. כל אלה יקבעו אם תקבלו מוצר טוב או מוצר נחות. 

כאשר מדובר במוצרים שבירים, עליכם לשים לב הרבה יותר לכך ששיטות האריזה מבטיחות שהמוצרים שהזמנתם יגיעו שלמים לארץ.
שינוע של מוצרים שבירים, חייב להיות על גבי עגלת משא חשמלית בטוחה ויציבה אשר תבטיח, שכל  המשטחים עם המוצרים השבירים יגיעו שלמים למידוף וממנו לצרכנים ולנקודות השיווק בדיוק כפי שנכנסו.

קראו על עוד מוצר מעניין: עגלת משטחים חשמלית

עגלת משא חשמלית

צור קשר