דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית - כבר רכשתם למחסן שלכם?

בשפע המותגים והמוצרים הקיים היום, אין ספק כי בחירת מחסן היא אחד הדברים הכי חשובים. גם רכישה של עגלת משטחים חצי חשמלית, היא חלק מהציוד שאתם אמורים לרכוש למחסן האמור.

אחרי שנוכחתם שיש לכם ציוד ביתי או משרדי שאין לכם היכן לשים, אתם צריכים לשאול את עצמכם, אם יהיה זה חכם לשכור מחסן ובאיזה גודל. כיוון שמשרדים מושכרים לפי מטר מרובע, חשוב להבין בדיוק מה הגודל האידיאלי עבורכם, כדי שלא תחרגו מהתקציב שנקבע. שיטת הסידור בתוכו תהיה כמובן בצורה של מדפים, עליהם  מניחים את המשטחים והציוד. ככה מגיעים היום מוצרים מחו"ל, ככה הם גם משווקים ולכן המחסן צריך להיות בנוי בצורה של יחידות מדפים.

איפה תשימו את כל הציוד? עגלת משטחים חצי חשמלית

אם אתם מחפשים מחסן להשכרה, חשוב להבין מה הגודל שלו והאם הוא מתאים לצרכים שלכם. מדפים עליהם יועמסו משטחים באמצעות עגלת משטחים חצי חשמלית, יעשו סדר בבלגן וישמרו על הציוד שלכם בצורה הכי טובה. משטחים שומרים על הציוד והמוצרים לבל ייפגעו ולעגלת המשטחים יש שיניים הננעצות בהם וכך המשטחים גם נשלפים מהמחסן החוצה. עדיף בדרך כלל לשכור מחסן עם מדפים מאשר בלי מכיוון שזו הוצאה די גדולה. סידור מחסן שיווק קובע כי מה שנכנס אחרון יוצא ראשון ולכן כל מי שמתפעל עגלת משטחים יודע כיצד לנקוט בהיררכיית הסידור הזו, כדי להשתלט על הסדר במחסן.

בנוסף לבחירה של גודל מחסן מתאים ולמידוף, חשוב גם לנקוט באמצעי בטיחות נגד פורצים שרואים במחסנים שנמצאים בדרך כלל באזורים לא מיושבים, הזדמנות פז לפריצות וגניבות.

הם יכולים גם לגנוב את עגלת המשטחים המתקפלת שלכם, שערכה גבוה מאוד.

בכל חברת הובלה עגלת משטחים חצי חשמלית

בכל חברת הובלה היום יש ציוד שמותאם להובלה של דירות. אם בעבר נהגו הסבלים "לשבור את הגב" ולסחוב על גבם פריטים כבדים מאוד, היום מיכון עושה את העבודה ובכלל זה עגלת משטחים חצי מתקפלת.

זו הפכה לכלי הצמוד של כל חברת הובלה, אשר משנעת עליה את תכולת הדירה למשאית או פורקת אליה את הציוד לדירה. מדובר על משא שלעתים קשה מאוד לאנשים להשתלט עליו, אבל כאשר מדובר על עגלת משטחים חצי מתקפלת, היא חסינה ועמידה גם בטונות של משקל ולכן היא יכולה לעשות את העבודה בזריזות וביעילות בלי שיישבר הגב לאף אחד.

מייבאים אלקטרוניקה- עגלת משטחים חצי חשמלית?

יש היום יבוא גדול מאוד מסין ומכל מדינות אירופה ובכלל זה מוצרי אלקטרוניקה. מוצרים אלה מגיעים למחסן ארוזים על משטחים, ויש לנקוט משנה זהירות כאשר מעמיסים אותם לתוך המחסן ופורקים אותם חזרה ממנו. רק עגלת משטחים חצי חשמלית, יציבה ומאסיבית מתוצרת מותג ידוע, עשויה להיות הציוד הטוב ביותר עבור כל מחסן שרוצה להעמיס משטחים בצורה בטוחה, בלי שחלילה תתרחש איזה שהיא תאונה, העגלה תתקלקל 
עובדת היותה עגלת משטחים איכותית עם אפס תקלות, מאפשרת לכל מחסן לתפקד בצורה אופטימלית לאורך זמן ולהבטיח כי הציוד שנכנס, יצא כמו שהוא ללא כל נזק.

במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר על ציוד אלקטרוניקה, ריהוט, קרמיקה ועוד. החוכמה של אחסון נכון במחסן מחייבת שיטה של אחסון שסוג מסוים של מוצרים לא מונח על משטחים של מוצרים אחרים וחלילה עלול לגרום להם נזק.

יש לבחור בעגלת משטחים חצי חשמלית שיש לה שיניים באורך הכי נוח כדי להרים ולשנע את המשטחים למקום במחסן המסוים. 

קראו על עוד מוצר מעניין: עגלות משא חשמליות

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר