דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית - המצאה גדולה!

אחת ההמצאות הכי גדולות בעולם הייתה המצאת המנוע. זה אפשר לעבור מעבודה ידנית לעבודה יצרנית בכמויות גדולות. זה הכניס את המיכון לבתי החרושת והמפעלים, וזה שינה לחלוטין את קצב הייצור וגם את המחירים.

כל מה שנעשה בייצור המוני, הוא בדרך כלל הרבה יותר זול מאשר מה שנעשה באופן ידני. גם היום אפשר לומר, כי כלים שונים וציוד חשמלי, מקלים על כל תהליך, מזרזים אותו וגורמים להגברת הייצור.

אם בעבר היו עושים דברים בצורה ידנית, שארכה זמן רב ודרשה כוחות פיזיים, הרי שהיום כאשר משתמשים למשל במחסן שיווק בכמה סוגים של עגלת משטחים חצי חשמלית, אין ספק שהפריקה והטעינה לאותו מחסן נעשים בצורה הרבה יותר מהירה וגם הרבה יותר מדויקת.
אם בעבר הייתה מתבצעת פריקה ממשאית או מקונטנר באופן ידני ע"י פועלים, היום הם נעזרים בעגלת משטחים, שגם מונעת מהם את המאמץ שעשו בעבר, וגם תורמת לכך שהעבודה תהיה הרבה יותר זורמת ומהירה.

עגלת משטחים חצי חשמלית בכל חברת הובלה

אין היום חברת הובלה וגם חברה של הובלות קטנות, שלא משתמשת בסוג של עגלת משטחים חצי חשמלית. כאשר מדובר בחברה להובלת דירות, יש משמעות למספר הדירות אותן מעבירים מדי יום, ולכן עם אמצעי מיכון מתקדמים כמו עגלת משטחים חצי חשמלית, זה בוודאי נעשה הרבה יותר מהר מאשר כאשר בני אדם אלה מי שמשנעים את ההובלה בכוחות עצמם.

עולם השיווק, נדרש להעמיס משטחים על גבי משטחים במחסנים ובמרכזים לוגיסטיים, וקשה לחשוב איך ניתן היה לשנע את כל אלה ללא עגלה חשמלית אשר תישא את המשא הכבד ותסייע לעובדים ברוטינה הפריקה והטעינה.

מחסן לוגיסטי – כך משנעים סחורה

אחד הדברים שמאפיינים את ישראל של היום, הוא עידן המותגים ושפע המוצרים המקבילים המשווקים בחנויות, בשווקים, בחנויות רשת וגם בחנויות של מסחר אלקטרוני. חשוב להבין כי כדי לתפקד בעולם של מלאים עצומים, חייבים מיכון וציוד שיעזרו לעובדים למלא את עבודתם. עגלת משטחים חצי חשמלית מצליחה לעמוד בעומס גבוה, מסוגלת לשאת הרבה מאוד משטחים ומשרתת כל מרכז לוגיסטי בצורה יעילה מאוד. את העגלה משנע עובד שזהו תפקידו ויש לעגלה שיניים ארוכות, אשר מותאמות למשטחים ומסוגלות להרים משטחים כבדים מאוד למקום כלשהו במחסן או במרכז הלוגיסטי.
אין ספק כי אם מדובר היה בשינוע ידני, התהליך היה נמשך זמן רב, לא מאפשר הכנסה חדשה למחסן או פריקה של עוד סחורה, וזה בהחלט היה משפיע על כמויות הייצור והשיווק.

יבוא ויצוא- ניהול מחסנים ולוגיסטיקה

חלק ניכר מניהול של חברות יבוא ויצוא בפתיחת מרכזי לוגיסטיקה או מחסנים גדולים, כוללים רשימת ציוד חובה בכל מחסן כזה. אחד המוצרים הכי חשובים זה ציוד ומיכון עזר שיעזור לתפקוד המחסן ובכלל זה- עגלה חצי חשמלית המיועדת לפריקת והעמסת משטחים. בעבר לא היה נהוג לשווק בצורה הזו דברים ומשטחים הם התשובה למחסנים של העשורים האחרונים. הם מסוגלים לשאת חומרים בעומסים של טונות ומעלה ולכן עגלת המשטחים חייבת להיות מאסיבית, עם אפס תיקונים וקלות תפעול, כדי לייעל את העבודה ולתרום לעבודה בכל מחסן או מרכז לוגיסטי.

חשוב מאוד לרכוש עגלה כזו ממותג ידוע, אשר יכול לספק גם שירות במקרה של קלקולים, גם אחריות לשנים רבות, וגם שהמוצרים שלו הם יחסית עם אפס קלקולים, חסינים ויציבים שכן אובדן של יום עבודה בשל עגלת חצי חשמלית מקולקלת, הוא אובדן של כסף. לפיכך בחרו נכון את העגלה החשמלית או חצי החשמלית למחסן שלכם.

קראו גם על: עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר