דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלה משא חשמלית- בכל מחסן ובכל נקודת שיווק

תפקידה של עגלת משא חשמלית, הוא לשנע כבודות ומוצרים כבדים שיש צורך להעביר אותם ממקום למקום.
זה יכול להיות מחסן של מוצרי אינסטלציה, חומרי גלם של בנייה, מחסן של חברת קרמיקה, מרצפות ועוד, שקשה להעלות על הדעת, איך ניתן היה להסתדר ולסדר מחסן כזה, ללא עגלת משא חשמלית.

יש עגלות משא חשמליות שמסוגלות לשאת עומס של 1500 ק"ג עם משקל עצמי של 140 ק"ג. הגלגלים של העגלה הזו מצופים פוליאוריתן ואורך השיניים שלה הננעצות במשטחים הוא 1150 מ"מ.

על העגלה החשמלית הזו מקבלים אחריות של שנה על המשאבה והחשמל. בנוסף יש גם עגלת משא חשמלית לעומסים של 2 ו-3 טון. הן מיועדות לשינוע סחורה וחומרי גלם מאוד כבדים.

ממי לקנות עגלת משא חשמלית?

כאשר מדובר ברכישה של עגלת משא חשמלית המיועדת למחסנים לוגיסטיים גדולים ואחרים, חשוב לבחור במותג של חברה ידועה. חשוב שלחברה הזו יהיה מערך של טכנאים שיוכל לספק תשובה מידית חלילה במקרה של תיקון. כיוון שעגלת משא חשמלית היא כלי מרכזי ומשמעותי בשינוע מוצרים, אם חלילה רכשתם עגלה כזו, ללא חברה שנותנת לכם אחריות וגב טכני, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם עגלה מקולקלת ובלי תיקון. בנוסף חשוב מאוד שלחברה ממנה אתם רוכשים את עגלת המשא הזו יהיה מערך מסודר של טכנאים וחלקי חילוף. כל שעה שעגלת משא חשמלית מושבתת בגלל קלקול, זה הפסד כספי ולכן חשוב מאוד לבחור לא רק בעגלה הנכונה, אלא גם בחברה שמסוגלת לספק לכם שירות מעולה.

מיכון וציוד למחסנים לוגיסטיים גדולים

קהלי היעד הזקוקים לעגלת משא חשמלית או חצי חשמלית יכולים להיות כל מרכול קטן, חנות רשת שיש לה הרבה מאוד מוצרים, מרכזי שיווק וקניות. מחסנים של מוצרי גלם לבנייה ועוד.

בכל מחסן כזה יש צורך לשנע אליו סחורה ולפרוק ממנו. לפעמים מדובר בעומסים בלתי נתפסים ולכן, אנשים אינם יכולים לבצע את התפקיד הזה, אלא רק ציוד כבד כמו עגלת משא אשר תשנע את המוצרים ממקום למקום בתוך המחסן וממנו החוצה.
היום עם היבוא מסין, יש בארץ המון יזמים ויבואנים שמייצרים בסין, מייבאים מסין ומשווקים את תוצרתם לכל רחבי הארץ. הם זקוקים למיכון חשמלי אשר יזרז את תהליכי העבודה, יעמוד בעומסי הפריקה והטעינה ויוביל את שיווק המוצרים.

בשנת 2017 עמד היבוא מסין על 7.9 מיליארד דולר שאם תתרגמו את זה למוצרים, תבינו שבכל מחסן לוגיסטי היום לא מספיקה עגלת משא חשמלית אחת אלא כמה וכמה.

ההתרחבות הקיימת של היבוא, היצוא והשיווק, ופתיחת שערי סין גרמו לכך שהרבה מאוד אנשים גם אם הם לא עסקו בעבר במסחר, יעסקו בו היום. זה דורש מהם הקמה של מחסן או מרכז לוגיסטי עם כל הציוד הכבד הנובע מכך.

עולם מותגים וחיקויים

בעולם של מותגים, תמיד יצוצו חיקויים ואם לא תדעו מהם ההבדלים, תמיד תתבלבלו בין המותג לחיקוי. אנו חיים היום בעידן של הרבה מותגים ועוד יותר מכך הרבה חיקויים. זה מוביל לכך שאנו "טובעים" בים של מוצרים מקבילים, אנחנו צורכים הרבה מאוד, וגם המחירים לפעמים מפתים מאוד.
עידן הסחר עם סין, יצר הזדמנויות חדשות של מוצרים זולים, ואלה נפרקים מקונטיינרים למחסנים לוגיסטיים עצומים ומהם משווקים לכל חלקי הארץ. מדובר על כמויות עצומות של סחורה שרק עגלת משא חשמלית העומדת בעומסים גבוהים, מסוגלת לשאת אותם ולשנע אותם מתוך מחסן וממנו החוצה.

קראו גם על: עגלת משטחים חשמלית

עגלת משא חשמלית

צור קשר