דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

מהי עגלת משא מתקפלת?

היקפי המסחר בעידן הזה הנם עצומים. ייצור עצמי בסין ויבוא מארץ זו, הפכו את תחום היבוא למאסיבי מאוד, גם עבור עסקים שמעולם לא עסקו בזה. זה משתלם, זה כדאי וזה חובק עולם. כל מי שרוצה לעסוק היום ביבוא או בייצור עצמי, יכול להגיע לסין ובאמצעות חברת תיווך ישראלי שיש לה נציג בסין, לייצר כל העולה על דעתו או להתחבר לייצור קיים ולייבא אותו לארץ.

מדי יום פורקים בנמלי ישראל אלפי קונטיינרים המגיעים מחו"ל עם סחורות שונות. זה יכול להיות רהיטים, שטיחים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בגדים ועד מוצרי בנייה ואינסטלציה שיותר משתלם לרכוש אותם מחו"ל, כל אלה צריכים להגיע לאיזה שהוא מחסן ואם אין לכם עגלת משא מתקפלת סביר להניח שלא תוכלו להשתלט על כל הכבודה.

עגלת משא מתקפלת למשטחים

משטחים הוא האופן שבו נארזים היום סחורה ומוצרים המגיעים לארץ או משווקים החוצה מכל מחסן לוגיסטי. אבל מי מרים את כל המשטחים האלה? מי מכניס אותם למחסן ומי מוציא אותם ממנו?

עגלת משא מתקפלת למשטחים היא התשובה למחסן לוגיסטי שמחזיק כמה עגלות כאלה, כדי שיוכל להשליט סדר במחסן ולא לדאוג למקום אחסנה לציוד. מכיוון שהיא מתקפלת היא כמובן לא תופסת מקום וכיוון שמקום במחסן הוא יקר מפז, כי על כל מטר רבוע מעמיסים עוד ועוד משטחים, יש משמעות לכך שזוהי עגלת שיכולה להתקפל ולהיות מונחת אף בצד ללא הפרעה.

עגלת משא מתקפלת היא זו המכניסה את התוצרת ומוציאה אותה. היא חייבת להיות מאסיבית, לעמוד בעומסים ולשנע את המשטחים בצורה בטוחה, והיא בנויה בצורה כזו שהיא יודעת לעשות את זה מהר ונכון. בדיוק כמו תהליך של קידוח ידני במקומות שקשים לגישה - יש לבצע זאת בצורה מקצועית ובטוחה כדי להגיע לתוצאות מושלמות.

איזה עגלת משא מתקפלת לקנות?

עגלת משא מתקפלת עשויה מאלומיניום. מה כבר לא נאמר על החומר האציל הזה. שהוא חזק, לא מחליד, לא מעלה קורוזיה ועומד בכל פגעי מזג אוויר. אם למשל אתם מנהלים בית אריזה של פירוק וירקות, יש משמעות לחומר ממנו עשויה עגת משא מתקפלת, וכיוון שמדובר באלומיניום אתם יכולים להיות בטוחים שלא תעמיסו עליה משטחים של מזון ותהיה מאוד ותוכלו לבחור מתוך מגוון רחב את עגלת המשא שהכי מתאימה לצרכים שלכם.
יש עגלות משא שמתאימות למשקלים קלים, יש שמתאימות למשקלים בינוניים. אם אתם מחסן, אולם תצוגה או חנות גדולה, עגלת המשטחים תשנע את הסחורה שלכם למקום הנכון ותעשה לכם סדר וחיים קלים. כאשר מדובר במחסן די גדול המכיל הרבה מאוד מוצרים, יש המחזיקים יותר מעגלת משטחים אחת, ולכן חשוב מאוד ויש יתרון לזה שהיא יכולה להתקפל. יש עגלות משא שמתאימות לשינוע של סחורה כבדה מאוד ויש כאלה שמתאימות למשקל נמוך יותר, הכול תלוי מה עיסוקכם, מה אתם מייצרים או מה אתם משווקים?

חברות פינוי דירות משתמשות בעגלת משא

יש חברות העוסקות בפינוי דירות ולרובן יש מתקפלת. כאשר צריכים לפנות דירה, יש לעשות את זה בזריזות ובביטחון ולכן חשוב מאוד להשתמש בעגלת משא מתקפלת איכותית שעשויה מאלומיניום ושיכולה להחזיק מעמד שנים רבות. עגלה כזו תעזור למובילים להעמיס עליה בית שלם בלי לשבור את הגב, וכל מה שנותר להם הוא לשנע את החפצים עליה, ואף להכניס אותה עד לתוך המשאית שם יפרקו אותה. שלא כבעבר, כאשר לא היו עגלות משא, הסבלים עצמם היו צריכים להרים משקלים כבדים מאוד ולהכניס אותם למשאית. היום עגלות משא עושות את החיים קלים בהרבה מאוד תחומים. בהובלה, שיווק, שינוע סחורות ועוד.

קראו גם על: עגלת משטחים חשמלית

עגלת משא מתקפלת

צור קשר