דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חשמלית - הבחירה הנכונה שלכם!

ישראל מייבאת מדי שנה עשרות אלפי מוצרים בתחומים שונים מכל העולם. ניקח לדוגמה את תחום עיצוב הפנים הרי שבכל אולם תצוגה של קרמיקה או ריצוף לבית או כלים סניטריים, מוצגים כלים ואביזרים רבים מכל העולם, והשאלה הנשאלת היא איך משנעים אותם עד להגעתם לאולם התצוגה.
ארץ היבוא האולטימטיבית עבור ריצוף ומוצרים סניטריים היא איטליה וגם שוויץ. בארצות הללו יש חברות ענק אשר מביאות את המילה האחרונה בתחום. המוצרים הללו מצטרפים כמובן למוצרים שמיובאים מסין, ארה"ב, מרכז ומערב אירופה. בישראל של היום אפשר למצוא כמעט כל מוצר מחו"ל, שבאותה מידה משווק במרכז ארה"ב או במרכז אירופה. הישראלים בוחרים את המוצרים הכי טובים לבית שלהם, ואם הם עושים את זה באמצעות מעצבת פנים, אז הם בהחלט גם יכולים לנסוע קודם לכן לתצוגות של החברות הגדולות כדי לבחור לעצמם את המוצרים. המוצרים הללו מגיעים לארץ ומועמסים על עגלת משטחים חשמלית.

גם רהיטים מעמיסים על עגלת משטחים חשמלית

קחו למשל את איקאה. אם ניכנס למחסן הגדול שלה נגלה שהיא מחזיקה כמות מכובדת של עגלת משטחים חשמלית, שאחראית על הכנסת ופריקת מוצרי החברה שהיא מהפופולריות ביותר בעולם וגם בארץ. איקאה היא מדינת רהיטים, היא כבר מזמן לא חברה. במרכזים הלוגיסטיים שלה מצטופפים מאות אלפי מוצרים שמגיעים גם לסניפיה בארץ. החל ממיטות, פינות אוכל, שידות, ארונות, שולחנות וכלה באקססוריז לבית. כל אלה כמובן מגיעים במשטחים שמועמסים על עגלת משא חשמלית ליעדים שלהם בתוך מחסן, כאשר הדבר האחרון הוא גם הראשון שיוצא, זהו חוק של העמסה ופריקת משטחים. 

סוגים של עגלות משא חשמליות

יש כמה וכמה סוגים של מותגי עגלות משא חשמליות. כל אחת מהן מתאימה לחנות אחרת, אולם תצוגה, מחסן או מרכז לוגיסטי ויש לבצע התאמה בין היכולות והתכונות של כל עגלת משא חשמלית לבין הצרכים של הארגון הרוכש אותה. ישנה עגלה המסוגלת לשנע משטחים בעומס של 1,500 ק"ג. יש עגלת משטחים עם משקל עצמי של 140 ק"ג. חשוב לציין כי גלגלי העגלה החשמלית מצופים בפוליאוריתן, המגן עליהם וגורם להן להתגלגל נכון ומהר. בנוס, אורך השיניים שלה הננעצות במשטחים ומבטיחות את הגעתם לכל פינה במחסן הוא 1150 מ"מ, וניתן להזמין אותם באורכים משתנים. מותג של עגלת משטחים חשמלית מעניק שנה אחריות על החשמל והמשאבה.

יש עגלת משטחים המיועדת לעומסים של 2 ו-3 טון. אלה עגלות מאוד מבוקשות במיוחד בקרב לקוחות שיש להן עומסים כבדים כמו ריהוט, מוצרי בנייה ועוד. בנוסף יש גם עגלה חשמלית וכמובן עגלת משטחים חצי חשמלית, וכל אחד רוכש את מה שהוא צריך.

קהלי היעד של עגלת משטחים חשמלית הם מחסנים המייבאים סחורה מחו"ל, נמלים אליהם מגיעים קונטנרים עם סחורה. מחסנים המייצאים סחורה, מפעלים, בתי חרושת, נגריות או יצרני נגרות, אתרי בנייה, מרכזים לוגיסטיים, מחסנים ועוד. 

קיצור תהליכי ייצור ושיווק

העובדה שאפשר לשנע היום משטחים על גבי עגלת משטחים חשמלית, תורם להגברת הייצור והשיווק ועושה אותם מהירים יותר. עם עגלה כזו זמן ההעמסה או הפריקה ולכן גם השיווק מתקצרים ונוצרת היכולת להמשיך ולייצר עוד או לשווק עוד או למלא את המחסן בסחורה חדשה.
קשה להעלות על הדעת בהיקפי הייבוא והשיווק של היום, איך היה מסתדר כל מחסן או מרכז לוגיסטי ללא עגלת משטחים חשמלית. זו עושה את העבודה מהר, מעמיסים עליה מהר היא מגיעה לכל פינה במחסן ומערימה משטחים והיא בהחלט ציוד חובה בכל מחסן או מרכז לוגיסטי.

עגלת משטחים חשמלית

צור קשר