דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משטחים חצי חשמלית - כל המידע לפני רכישה

מחסן מהווה חלק חשוב בכל ארגון ויש שהמחסן הוא בעצם מרכז לוגיסטי גדול, המכיל את כל המוצרים שהחברה מייצרת, מייבאת או מייצאת. אנחנו חיים היום בעידן של הרבה מוצרים ושפע בלתי נתפס. כל הסחורה הזו צריכה להיות מסודרת בצורה שתאפשר שליטה בכמויות המוצרים האלה, הן בתהליך הכניסה שלהם למחסן והן בתהליך השיווק שלהם. בכל מחסן כזה היום יש לפחות עגלת משטחים חצי חשמלית אחת אם לא יותר. בגלל שיש היום כל כך הרבה מוצרים שמסייעים לשינוע או לאחסנה של מוצרים, אנשים שעוסקים ביבוא או ביצוא לא מהססים לעשות את זה בהיקפים גדולים, כי הם יודעים שבעזרת מיכון וציוד נכונים, הם יכולים לבצע כל מטלה גם אם מדובר בהיקפים של טונות סחורה. 

משפט מנצח בכל מחסן- First in First out- 

ציוד ממוכן הוא בהחלט חשוב וחכם כדי לתפעל מחסן או מרכז לוגיסטי, אבל חשוב גם לשמור על כל מיני כללים אשר מסייעים בארגון מחסן חכם. First in First out, זה משפט שמייצג שיטה ידועה וחכמה בסידור מחסן. והוא קובע כי מה שנכנס ראשון יצא ראשון ולכן זה מאוחסן בצורה כזו, שמה שצריך לצאת ראשון ייראה ראשון כדי שיהיה אפשר להוציא אותו. לכאורה זה נראה כמו משה מאוד פשוט וקל, אבל אם מדובר על טונות של סחורה מסוגים שונים שצריכה להגיע למשל לנקודות שיווק שונות, אם זה מוצרי ניקיון או מוצרי אלקטרוניקה, צעצועים ועוד, חייבת להיות שיטה סדורה שעוזרת לנהל את המחסן הזה במינימום זמן ובמקסימום יעילות. כאשר מדובר על מוצרי מזון, בטוח שהסידור הקובע הוא מה שהגיע ראשון חייב לצאת ראשון, משום שחייבים לשווק את המוצרים האלה בדחיפות הקשורה לתאריך התפוגה שלהם, לצורך שלהם באחסון בתוך מקרר ועוד. עגלת משטחים חצי חשמלית מזרזת את הוצאת המזון למשאית וממנה להפצה.

זו מהפכת המחסנים הלוגיסטיים

כאשר לא היה כזה שפע של מוצרי מזון, ריהוט, מוצרי אלקטרוניקה ועוד, גם נקודות השיווק לא נראו כל כך עמוסות, וסביר להניח שהשיטה הידנית של סידור הסחורה היה מספק. אבל היום כאשר מדובר על היקפי יבוא ויצאו גדולים על משטחים, מה שעשוי לעזור להם להגיע ממקום למקום זו רק עגלת משטחים חצי חשמלית או חשמלית, תלוי מה הצורך של הארגון או הגוף שזקוק להם. די לומר כי אם בעבר היו משנעים את כל הסחורה באופן ידני, ברור לגמרי שהיום עושים את זה במחצית הזמן, עם פחות עובדים אבל עם הרבה יותר ציוד ומיכון משוכללים שנוצרו ופותחו, כדי להתאים את עצמם לזמנים האלה של עודף מוצרים, יבוא מאסיבי ושיווק אגרסיבי בתחרות על הצרכן. 

שפע של מוצרים- בתחרות בריאה

כל חברה שמכבדת את עצמה מותחת מותגים, מרחיבה את סל השיווק שלה משיקה משפחות מוצרים חדשות ומציגה לצרכנים שלה את היכולת שלה ביבוא מותגים שונים משיקים לנישת העיסוק שלה. כל חברה כזו גם יודעת היום, שהיא לא צריכה פועלים או סבלים כדי שיסחבו את המשטחים שלה, ושגם אם יש לה כמה מלגזות עובדות כי חייבת עגלת משטחים חצי חשמלית שיכולה לשאת את המשקל הנכון לו היא זקוקה, תלוי בהיקף הסחורות שהיא צריכה לשנע. הציוד והמיכון הזה הם אלה, שמסייעים היום לכל מותג לבצע את הכניסה שלו לשוק בזריזות, להחליף קולקציה בדיוק בזמן ולהגיע אל הצרכן ראשונים לפני כולם.

קראו גם על: עגלת משא אלומיניום

עגלת משטחים חצי חשמלית

צור קשר