דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משא מתקפלת - מה צריך לדעת

אחד מהסוגיות הלוגיסטיות הבוערות היום בכל מחסן לוגיסטי הוא מחסן, זה היכן לאחסן את ציוד ומיכון העזר אשר מסייע להם בתפקוד יום יומי. היום עם הטכנולוגיה המתפתחת המגיעה גם לנושא של ייצור ואחסנה, ובעיקר כאשר מדובר במחסן לוגיסטי שיש בו סחורה בהיקפים גדולים, יש בוודאי צורך בעגלות משא אשר יישאו את משטחי הסחורה אל תוך המחסן ויצרו את ההיררכיה המתבקשת של סידור הסחורה, מתוך תכנון מחושב של מה יוצא ונכנס מחר ובהתאם מסדרים את המוצרים לפי זמני היציאה והכניסה שלהם. מי שעושה את כל העבודה הזו של הכנסת והעמדת סחורה על משטחים או בלי משטחים בתוך מחסן, אלה הן עגלות משא ויש סיבות טובות לרכוש דווקא עגלת משא מתקפלת, כיוון שבוודאות סביר להניח שבכל מחסן יש כמה עגלות משא ולכן יש צורך במקום רב כדי להחנות אותן, אלא עם כן באמת מדובר בסוג של עגלות משא מתקפלות אשר אחרי ביצוע תפקידן מתקפלות ולא תופסות הרבה מקום באחסנה.


עגלת משא מתקפלת בכל נקודת שיווק

עגלת משא מתקפלת עשויה מהחומר האציל אלומיניום, ויש גם עגלות משא אשר מסוגלות להתקפל ולהשתנות למצבים שונים. יש סוגים של עגלות משא המתאימות למשקלים קלים ובינוניים שמתאימים לנקודות שיווק, חנויות גדולות או אולמות תצוגה. כאשר הם ירצו לסדר את הסחורה, תשנע העגלה המתקפלת את המוצרים למיקום הנכון שלהם, וכאשר מדובר כאמור במחסן גדול עם הרבה מאוד מוצרים, יש צורך בעגלת משא שיכולה להתקפל ולהיכנס בעצמה למחסן הציוד בנקודת השיווק. יש עגלות משא שמתאימים לשינוע מוצרים כבדים ויש שמתאימים לשינוע מוצרים קלים ואחר כך כאמור מקפלים אותם והכי פשוט לאחסן אותם. האפשרות לקפל את העגלות נותנת להן ערך מוסף, שכן הרבה נקודות שיווק לא רוכשות עגלות משא בגלל שאין להן מחסן ציוד. במקרה הזה היכולת של העגלה להתקפל חוסך להם את הנחיצות במחסן.

עושים הובלה? עגלת משא מתקפלת

פעם אנשים היו גרים באותו מקום 40 שנה ואף יותר, היום הישראלים כמו כל האנשים על הכדור אוהבים שינויים וגם כאשר מדובר בבית שלהם. כאשר מעוניינים לעבור דירה, הדבר הראשון שעושים זה מתחברים עם חברת הובלה ומסכמים על יום ההובלה. עבודת סבלות של חברת הובלות היא עגלה קשה מאוד, אבל בשנים האחרונות אין כמעט חברת הובלה שלא משתמשת בסוג כלשהו של עגלת משא מתקפלת לצורך שינוי של ארגזים במהלך העבודה. שימוש בעגלת משא מהמעלית למשאית וההיפך, חוסך הרבה זמן וגם כאבי גב יש לציין. כאשר מדובר בהעברת דירה גדולה או משרד, יכול להיות מדובר במוצרים מאוד כבדים שאם חלקם ארוזים בארגזים, בהחלט יש צורך בעגלת משא כדי לשנע אותם בקלות ויש עגלות שכמובן מתרוממות לתוך המשאית ומסוגלות להכניס את הארגזים פנימה. חיסכון גדול במאמץ ובזמן.

איך משנעים את חומרי הגלם של השיפוץ?

כמעט כל חברת שיפוצים היום משתמשת בסוגים שונים של עגלת משא מתקפלת כדי לשנע חומרי גלם אל אתר השיפוצים שלה. בין אם מדובר בשיפוץ בדירה פרטית, איטום בניין או כל פרויקט אחר. כאשר מדובר על חומרי גלם לבנייה, מדובר על חומרים כבדים מאוד כמו טיח, בטון ועוד וכל אלה חייבים להיות משונעים בצורה האופטימלית והקצרה ביותר. כל בזבוז של יום עבודה בבניין הוא בזבוז של כסף ולכן כל קבלן וכל יזם היום שיש לו פרויקט בנייה מצטייד בציוד הכי נחוץ כדי להפעיל את הפרויקט במינימום זמן.

קראו גם על: עגלת משטחים

עגלת משא מתקפלת

צור קשר