דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלות משא חשמליות בכל מחסן

בעידן הזה של שפע מוצרים, מותגים ויבוא ויצוא בהיקפים עצומים, יש היום הרבה מאוד מחסנים גדולים ומרכזים לוגיסטיים שהסדר והאחסנה שבהם, תורמים רבות ליעילות תהליך של שיווק מוצרים. אם תיכנסו לכל מרכול ליד הבית שלכם, ותביטו במדפים, תגלו שללא רשימת קניות מסודרת, גם אתם עלולים למצוא את עצמכם מבולבלים, אובדי עצות, עם עודף של מוצרים דומים, המון מותגים והרבה מאוד מוצרים מיותרים יש לומר, אבל זה בדיוק מה שמאפיין את העולם הצרכני של היום- שפע ועודף וגם הרבה דברים שרק מבלבלים את הצרכן. בתחרות הגדולה על כיסו, נוצרים מדי יום מאות מוצרים במפעלים בסין או בתאילנד, יש המון חנויות און ליין ברשת, ואת כל המוצרים הנמכרים בחנויות הללו, צריך לארגן באיזה שהוא מקום, סביר להניח במחסן עצום שבו משתמשים לצורך שינוע בסוגים שונים של עגלות משא חשמליות, אחרת איך אפשר לתאר את כל המוצרים האלה נודדים ממדינה למדינה ומעיר נמל לעיר נמל.

הגיע קונטיינר- מתחילים לפרוק!

הצורה בה משווקים היום דברים למקומות שונים בעולם נעשית דרך הים או דרך האוויר. כאשר מדובר על הגעה באנייה, יש לפרוק ממנה קונטנרים עצומים המלאים בסחורה, וזו צריכה לצאת מהנמל לעבר מחסני החברות השונות הממתינות להם. בשלב הזה מועמסת הסחורה על משאיות ומוצאת את דרכה אל המרכזים הלוגיסטיים של היבואנים. הם כבר נערכים לקבל את הסחורה ושלא כמו בעבר, לא משתמשים היום רק במלגזות כדי לשנע סחורה ממקום למקום, כי לכל מחסן או מרכז לוגיסטי יש היום עגלות משא חשמליות שתפקידן החשוב הוא גם להכניס את הסחורה למחסן, אבל גם לסדר אותה בתוך המחסן ואת זה הן מצליחות לעשות משום שהן יכולות לשאת משקלים שונים בהתאם להיקף הדרוש. 

עגלות משא חשמליות או חצי חשמליות?

כל מנהל מחסן יודע בדיוק לאיזה ציוד ומיכון הוא זקוק כדי לנהל את המחסן שלו בצורה יעילה ומהירה. עגלות משא חשמליות הן היום מוצר חובה בכל מחסן ויש כמה סוגים שמאפשרים בחירה מותאמת בדיוק למטרות. יש עגלות חשמליות ויש עגלות חצי חשמליות והן יכולות לשאת משקלים של 2 או 3 טון , יש עגלות משא חשמליות עם משקל דיגיטלי שמראה בדיוק כמה שוקלת הסחורה שעליה, ויש גם גלגלי ניילון. לכל עגלה יש את היישום המיוחד שלה ולכן חייבים להזמין את הציוד הזה מחברה מוכרת שמשווקת מותג של עגלות משא, כי ככל שמדובר במותג עולמי, כך בטוח מדובר בעגלות משא חשמליות עם יכולות טובות ואפס קלקולים. בארץ יש כמה יבואנים שמשווקים עגלות משא חשמליות של מותגים בינלאומיים ויש לזה חשיבות רבה. זהו ציוד ומיכון בסיסי מאוד היום כאשר מדובר בניהול של מחסן או מרכז לוגיסטי.

עגלת משא חשמלית בנקודת השיווק

שפע המוצרים המגיע היום לכל נקודת שיווק, דורש גם ציוד ומיכון משוכלל ועגלת משא חשמלית היא אחת מרשימת הציוד הזו. גם במרכול היום יש צורך בציוד שמסוגל לשאת משקל גבוה לצורך סידור הסחורה בנקודת השיווק והיום מדובר על חנויות רשת, בגדלים עצומים עם סחורות במשקל מאוד כבד, שיש לתת את הדעת כיצד לשנע אותם אל המדפים ולמיקומים שונים בחנות. כאשר יש עגלות משא חשמליות, מתקצר כל תהליך הסידור, הוא נעשה במהירות וביעילות יותר גדולים מאשר אם היו עושים את זה בלעדי המיכון, וזה חוסך זמן שפירושו גם חיסכון כספי. טכנולוגיה במחסנים זו היום מילת מפתח המובילה לפיתוחים רבים של ציוד עזר.

קראו גם על: עגלת משטחים חצי חשמלית

עגלות משא חשמליות

צור קשר