דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

מי צריך עגלת משטחים חשמלית?

עגלת משטחים חשמלית היא מוצר חובה היום בכל מחסן או מרכז לוגיסטי והיא נועדה לשרת צרכים בשינוע מוצרים לתוך מחסן, פריקה, העמסה ושיווק לנקודות השיווק. קשה לחשוב מה היו עושים היום יצרנים או משווקים בלי עגלה כזו. זה בוודאי היה משפיע על כל שרשרת האספקה והייצור ובעיקר של מוצרים עם חיי מדף קצרים, שצריכים להגיע מהר למקררים ולנקודות השיווק. המהפכה שחלה בשנים האחרונות בתחום המוצרים הקפואים התחוללה בגלל אורח החיים הנוח שלנו. היום אנשים עובדים יותר, הם לא מגיעים הביתה לאכול ארוחת צהריים, הם אוכלים במהלך שעות היום בעבודה. יש הרבה מקומות עבודה שיש בהם חדרי אוכל אשר צורכים מוצרי מזון כדי להכין ארוחות יומיות לעובדים, וזו רק דוגמה אחת מדוע חשוב מאוד להשתמש בעגלת משטחים חשמלית במחסן.

מוצרים קפואים על עגלת משטחים חשמלית

ניקח לדוגמה מוצרי בשר שיש צורך לפרוק אותם מהמחסן ולשנע אותם במהירות לנקודות השיווק. אם לא הייתה היום עגלת משטחים חשמלית, היה צורך בכמה עובדים (שעולים כסף) כדי שיפרקו את הסחורה מהמחסן בצורה לעתים לא ממש בטוחה. תהליך כזה היה אורך הרבה זמן, ועד שהמוצרים היו מגיעים למשאית, היה לוקח הרבה מאוד זמן. היום אם רוצים לפרוק כל מוצר, לא רק בשר, משנעים את המוצרים מהמפעל ישר למחסן קירור וממנו באמצעים ממוכנים כמו עגלת משטחים חשמלית ישר לרכב עם המקרר וממנו לנקודות השיווק. פריקה והעמסה באמצעות עגלה חשמלית, מזרז את קצב העבודה, מקצר את זמן הטעינה ותורם לטריות המוצרים.

מוצרי צריכה בסיסיים

מוצרי צריכה בסיסיים כמו לחם, חלב ועוד, הם מוצרים המיוצרים מדי יום, ומוצאים את מקומם החוצה לנקודות השיווק ע"ג משאיות חלוקה. מוצרים אלה לא יכולים לשהות הרבה זמן במחסן, והם בוודאי לא יכולים להיות הרבה זמן בחוץ, עד שפועלים יעמיסו אותם על משאית. אבל כאשר מדובר בעגלת משטחים חשמלית, אין קל מזה. ראשית זה חוסך מאנשים את המאמץ לסחוב את המוצרים, כמו שהיה נהוג פעם באופן ידני ושנית, זה בהחלט נעשה הרבה יותר מהר וחוסך זמן. בצורה הזו בה נעשים הדברים המוצרים יגיעו אל נקודות השיווק הרבה יותר מהר ומהם הרבה יותר מהר ללקוח. קיצור זמן הפריקה וההעמסה שומר על טריות המזון ועל הדרך בה משווקים מזון בצורה בטוחה ותקנית.

מוצרים מתקדמים בשיווק

עגלת משטחים חשמלית, היא חלק מהמהפכה שעובר היום כל מחסן ומרכז לוגיסטי. זה מתחיל מהשיטה הממוחשבת לניהול מחסן, בה מלאי של מוצרים עובר דרך בקרה ממוחשבת גם בכניסה למחסן וגם ביציאה ממנו, וממשיך באמצעי השינוע בכל מחסן אשר מייעלים את העבודה ומקצרים את הזמן והמאמץ הנדרש. בעידן הזה כאשר מדי יום משווקים מאות אלפי מוצרים לנקודות שיווק בכל הארץ, יבואנים פורקים סחורות בנמלים, וסחורות מסין עושות את דרכים לארץ, דרושים אמצעי שינוע חכמים כדי לעשות את כל העבודה של פריקת מוצרים והעמסתם בדרכם למחסנים או לנקודות השיווק. קשה מאוד לנהל מלאים בהיקפים כמו אלה שיש היום, באמצעים ידניים. לכן בכל מחסן היום יש עגלת משטחים חשמלית ואף יותר מיחידה אחת, הכל כדי להקל על אחסון הסחורה ועל זמן ההעמסה. כאשר עושים את זה על גבי עגלת משטחים היא יכולה לסחוב הרבה מאוד, היא עושה את זה זריז והיא כלי עזר שבלעדיו שום מחסן ומרכז לוגיסטי היום לא יכולים להתקיים.

אולי יעניין אותך גם: במות הרמה

עגלת משטחים חשמלית

צור קשר