דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

איזה ציוד דרוש כדי לנהל מחסן לאחסון תכולת דירות?

העידן הנוכחי הוא עידן שבו תרבות הצריכה הגיעה לשיא ולכולנו יש המון חפצים ופריטים, כולל כאלה שאנחנו לא באמת צריכים בכל נקודת זמן - וכתוצאה מכך יש גידול משמעותי בביקוש לשירותי אחסון. המציאות במאה ה-21 מתאפיינת גם בדינמיות רבה, ויש לא מעט מצבים שבהם נדרש אחסון של תכולתה של דירה שלמה - למשל כשמפנים בית אחד והבית החדש עדיין לא מוכן ובתקופת המעבר חיים אצל ההורים.
ניהול מחסן לאחסון התכולה של דירות מחייב מקצועיות, ניסיון - וגם ציוד ייעודי שמאפשר את האחסון היעיל ביותר כך שגם המחירים יהיו נוחים.

במות הרמה

קטגוריה אחת של ציוד לטובת אחסון תכולת דירות היא במות הרמה.

במת הרמה היא מכשיר פרקטי ונוח מאוד לשימוש כשצריך להעלות פריטים כבדי משקל לגובה, או כשרוצים להוריד חפצים שמאוחסנים בגובה רב.

ישנם מספר סוגים של במות הרמה ובפרט ישנה הבחנה בין במות ידניות לבמות הרמה חצי חשמליות. פרמטר חשוב נוסף הוא הגובה המרבי שאליו מגיעה הבמה - למשל 1.2 מ' או 1.7 מ', והנתון השלישי המשמעותי הוא כושר ההרמה המקסימלי. גם מבחינה זו יש מנעד רחב של אפשרויות, החל מ-300-350 ק"ג ועד טון שלם. בהתאם לגודל המחסן ולאופי הציוד שמאוחסן בו נקבע הדגם הספציפי של במת ההרמה המתאימה ביותר.

עגלות שירות וליקוט

סוג נוסף של ציוד רלוונטי לכל מקום שמציע את השירות של אחסנת דירה הוא עגלות, ובפרט עגלות שירות וליקוט.

בעזרת עגלות אלה ניתן לאסוף במהירות פריטים שונים שאותם רוצים להוציא מהאחסון. באופן טבעי הפרמטר החשוב ביותר לבחירה הוא נפח העגלה, שבהתאם לו גם נקבעים יעילות העבודה ומהירות ההשלמה של כל משימה במסגרת ניהול המחסן.

עוד סוג ציוד בקטגוריה זו הוא עגלות אלומיניום מתקפלות שגם הן יעילות מאוד. בדרך כלל ניתן להעמיס עליהן משקל של כמה עשרות קילוגרמים.
כלובים ניידים

ציוד נוסף שעשוי להיות שימושי עבור מקומות שבהם מקבלים את השירות של אחסון דירה הוא כלובים ניידים. גם בקטגוריה זו יש מגוון רחב של אפשרויות - כלוב נייד עם 2 דלתות, כלוב נייד עם 3 דפנות, כלוב נייד מאובטח, כלוב מאובטח כפול, כלוב מתכנס, כלוב מתכנס כפול ועוד.

בזכות העובדה שיש כל כך הרבה אפשרויות, מובטח ניהול יעיל מאוד של המחסן - בתנאי כמובן שנבחרת האופציה המתאימה ביותר לצרכים. הפרמטרים לבחירת הכלוב הן המידות החיצוניות שלו, העומס המקסימלי שהוא יכול לשאת, איכות הגלגלים וצפיפות הרשת. בדרך כלל ניתן להוסיף לכלוב מדף מתקפל או לחילופין מדפים נשלפים להרחבת אפשרויות האחסון.

המלצה כללית היא לרכוש את כל הציוד הדרוש כדי לנהל מחסנים אך ורק במקומות שמתמחים בציוד לוגיסטי, מחזיקים אך ורק סחורה איכותית ובנוסף יכולים לספק לכם המלצות מקצועיות כך שתבחרו את האפשרויות המתאימות לכם ביותר.

איזה ציוד דרוש כדי לנהל מחסן לאחסון תכולת דירות?

צור קשר