דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת שירות בכל מחסן

עגלת שירות

עולם הצריכה שלנו נמצא בעידן הזה בתזוזה מתמדת. די להביט על המדפים במרכול בשביל להבין באיזה עולם של שפע בלתי נגמר אנו נמצאים. מכל מוצר צריכה בסיסי, יש היום כמה וכמה, מותגים וחיקויים ומוצרים דומים וזה קורה כמעט בכל נישה של צריכה החל ממזון וכלה בריהוט.
הצרכן הישראלי היום לא מסתפק במה שיש, הוא רוצה עוד, והחברות היצרניות מספקות כל פנטזיה החל מחיפויי קירות עתיקים ועד למיטות מים. כל הסחורות הללו מגיעים אל הצרכן ממחסנים בהם מונחים ומתנשאים לגובה משטחים של סחורה בהיקפים עצומים מכל מיני סוגים. כדי לעשות סדר בכל מחסן, הוא זקוק לסוגים שונים של עגלת שירות וגם עגלות ליקוט ונשיאה עד חצי טון למחסנים. שינוע הסחורה בתוך המחסנים, לא נעשית היום בצורה ידנית, אלא בהעברת המוצרים ע"י עגלות שירות. מדובר היום על סחורות בהיקף של טונות, לכן ברור שבכל מחסן היום יש אמצעי עזר אשר מקצרים את זמן השינוע של הסחורות, ובכך גם חוסכים בכוח אדם ובכסף.

עגלת שירות וליקוט בכל נקודת שיווק

איך היו בכלי המרכולים ונקודות השיווק, מסתדרים היום בלי עגלת שירות וליקוט, אתה משתמשים העובדים כדי למלא מוצרים על מדפים למחסן או בכל מקום אחר. מדובר על עשרות אלפי מוצרים מסוגים שונים: מוצרי ניקוי, טואלטיקה, מזון, ירקות, פירות ועוד, שצריכים למצוא את מקומם במרכול הגדול ולצורך כך, נעזרים העובדים בעגלות ליקוט ושירות. עגלות אלה משמשות אותם גם למילוי המדפים במוצרים חדשים וגם להוצאת מוצרים שהתוקף שלהם כבר פג. בצורה זו יכול המרכול לשמור על סדר פנימי ומעודכן. יש עגלות שירות וליקוט שנושאים גם חצי טון, והם בהחלט יכולים לשמש אולמות תצוגה של מוצרי חשמל, מוצרי קרמיקה או כל מוצר אחר כבד שעובדים לא יכולים לשנע אותם לבד.

עגלת שירות מאלומיניום

בגלל עומס וריבוי המוצרים היום בכל מרכול, מוצע לנו הצרכנים, כאשר אנו מגיעים לקניות, להשתמש בעגלת שירות הניתנת לנו תמורת 5 ₪ שמשחררים את העגלה ממיקומה ובסיום הקניות, אנו מחזירים אותה ומקבלים חזרה את הפיקדון. יש כמה וכמה סוגים של עגלת שירות מאלומיניום שמשמשת הן את הצרכנים במרכולים והן את העובדים. יש עגלות שירות שנושאות משקלים של 240 ליטר, אלה הן עגלות הסופר המוכרות ויש עגלות שירות שמשמשים עובדים, שיש להם שני תאים או עגלת שירות עם מגש שבעיקר משמשת לסידור פנימי וחלוקה של סחורה. בעגלות מהסוג הזה משתמשים גם בבתי מרקחת, לצורך סידור תרופות.

חברות הפצה זקוקות לעגלות שירות

אין היום כמעט מוצר שלא זקוק להפצה, ואין הפצה שלא זקוקה לסוג כלשהו של עגלת שירות שתוכל לשאת את הסחורה ולהפיץ אותה. החל מחנויות ספרים ועד חנויות לכלי בית. האופן בו יש צורך לסדר את הסחורה, דורש לשנע אותה ע"י עגלת שירות. במקומות מאוד גדולים וצפופים, יש המשתמשים בכמה סוגים של עגלות לצרכים שונים. עגלת שירות רק למזון, עגלת שירות רק למוצרי חשמל, וגם חנויות גדולות לשיווק חומרי בניין עושות שימוש בעגלות הללו כדי לסדר אותם במחסן העמוס. עגלת שירות בהחלט נוצרה, על רקע הייצור המאסיבי, היבוא מסין והשפע הצרכני בו אנו חיים. המחסנים היום הרבה יותר צפופים, המרכזים הלוגיסטיים עמוסים בסחורות מסוגים שונים, ויש צורך בארגז כלי עבודה המתאים ומייצר שיטת סידור סחורה, הוצאתה מהמחסן, העברתה לרכב והפצתה לנקודות השיווק. עגלת שירות היא מוצר שבלעדיו היום, אי אפשר להוציא אפילו בורג ממחסן, כי מי ימצא אותו אם לא זה שהעביר אותו קודם עם עגלת שירות...

אולי יעניין אותך גם: עגלות משטחים

עגלת שירות

צור קשר