דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

במות הרמה למכירה- כי חייבים לטייח !

הרבה מאוד פרויקטים של נדל"ן מוקמים במקומות שונים בארץ, כמעט בכל אתר כזה ניתן לראות במות הרמה, עליהן עומדים ועובדים אנשי מקצוע שונים שזקוקים לעבוד בגובה כדי לבצע את תפקידם. מדובר על טייחים, אנשי מיזוג אוויר, אינסטלציה, חיפוי קירות, תאורה ועוד. כל אלה זקוקים לבמה הרמה אשר תישא אותם אל נקודת העבודה, ותאפשר להם לעשות את המוטל עליהם. אפשר לומר בצורה הכי ברורה, כי כל תכנון הדירות, שיטות הבנייה והעיצוב השתנו, לנוכח היכולת להשתמש בבמות הרמה. אתן אפשר להגיע לכל גובה רצוי, ללא שום הגבלה של בנייה או עיצוב בגלל הגובה. בדיוק לשם כך נוצרו במות הרמה, כדי שאנשי המקצוע הללו יוכלו להגיע לכל גובה שהם אמורים להגיע אליו. מי שזקוק לבמות הרמה יכול לגלוש ברשת תחת השאילתה במות הרמה למכירה.

עבודות חשמל ותאורה- על במות הרמה

במות הרמה למכירה, זה בהחלט הניסוח של כל מי שזקוק לבמות הרמה. זה יכול להיות בעל מקצוע שעושה חיפוי קירות, שזה אגב עיצוב מאוד טרנדי היום. זה יכול להיות איש שעוסף בתחום של מידוף למחסן וצריך להגיע לאזורים מסויימים בהתקנה. זה יכול להיות טכנאי מזגנים שרוצה לקבוע את תעלות המיזוג האוויר ולהסתיר את הצינורות, וזה יכול להיות חשמלאי שצריך ליצור מערכת חשמל בגובה וזה יכול להיות באולם אירועים, קניון, בית מלון, אצטדיון וכל מקום אחר. היום לא מתפשרים על שום תכנון, כל מה שמתכננים לעשות לגובה עושים עם במות הרמה, ואם אין לכם אחת כזו אז גלשו ברשת והקלידו "במות הרמה למכירה" ותגיעו לסוגים שונים של במות הרמה איכותיות.

הגדרה של במות הרמה

יש הגדרה חוקית לתחום השימוש בבמות הרמה והיא מחייבת רישיון נהיגה בדרגה 1 ועוד פרמטרים שונים. זהו לשון החוק.

-במות הרמה מוגדרות כבמה מתרוממת ניידת לפי תקנות התעבורה התשכ"א- 1961. זוהי "מכונה ניידת" שמבנה שלה מיועדת לביצוע עבודות ולא לגרירה.

-עפ"י תקנה 25 לתקנות התעבורה, נהג של במת הרמה מחויב לעבור הכשרה. בנוסף לכך עפ"י תקנה 179 לתקנות התעבורה יש צורך ברישיון נהיגה תקף. רישיון נהיגה בדרגה 1 המתאים גם לנהיגת טרקטור, מלגזה ועוד.

-מי שיכול להפעיל במת הרמה יהיה מי שמונה למטרה זו כמו מבצע העבודה, בעליה של במת ההרמה ועוד.

-שימוש ונהיגה בבמת הרמה יכול להיעשות רק ע"י בני 18 ומעלה.

-יש צורך בניסיון של שנה אחת לפחות בהפעלה ותחזוקה של במת הרמה, ובהבנת הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בהפעלתה.

-כל המשתמש בבמות הרמה, צריך לעבור הכשרה בהתאם לעיסוקו.

תקנות הבטיחות בעבודה בגובה מגדירות שימוש בבמות הרמה כדלהלן:

-שימוש בבמות הרמה מתוך סלים להרמת אדם.

-מתוך במות הרמה מתרוממות ופיגומים.

-בתוך מקום מוקף.

-מעל גגות ופיגומים נייחים.

-מעל מבנה של קונסטרוקציה.

-בגיזום וטיפול בעצים.

-הקמת במות והתקנת מערכות הגברה ותאורה.

במות הרמה למכירה- לגיזום עצים

כל עץ גם היפה ביותר זקוק להתחדשות וחלק מזה זה גיזום של ענפים, יצירת מרווח ביניהם כדי שהשמש תוכל לחדור, מניעה של ענפים מחדירה מסוכנת למרפסות בתים. בנוסף לזה מתבצע גיזום של ענפים גם במקרה של עץ חולה או שיש עליו מזיקים, וענפים ממנו עלולים להישבר וליפול. זה עלול להיות מסוכן מאוד לכן עוד קודם לכן דואג הגנן המטפל לגזום את הענפים הללו והוא עושה את זה באמצעות במת הרמה. בשוק יש היום במות הרמה למכירה מסוגים שונים, הם נחלקים לעומסים קטנים, בינוניים וגדולים, ורכישה שלהם אמורה להתאים לדרישות ולצרכים הספציפיים ולמטרה לשמה הם נקנים.

למידע על מוצר נוסף: עגלת משא מתקפלת

במות הרמה

צור קשר