דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלה חשמלית- זריזה, יעילה וחכמה

עגלה חשמלית

בכל מחסן, מפעל, חברת יבוא, נמלים ועוד נכנסות לשימוש סוגים שונים של עגלה חשמלית, שתפקידה לשנע משטחים ממקום למקום. אם בעבר היה צורך מזערי בעגלות כאלה, היום לנוכח היבוא הגדול מסין, הייצור המוגבר והמעורבות הגדולה של ישראל בייצוא, אין כמעט מקום פעיל שיש בו משטחים ואין בו עגלה חשמלית זריזה, יעילה וחכמה. שינוע של משטחים באמצעות עגלה חשמלית חוסך בזמן, מגביר ומייעל את העבודה ובסופו של דבר גם חוסך כסף. 

סוגי עגלה חשמלית – עד 3 טון

יש כמה סוגים עגלת משטחים חשמלית שמתאימה לצרכים ודרישות שונות. יש עגלה חשמלית למשטחים לעומס של 1500 ק"ג. משקל עצמי 140 ק"ג. הגלגלים שלה מצופים פוליאוריתן ואורך השיניים שלה 1150 מ"מ, וניתן להזמין אותם גם באורכים אחרים. יש אחריות שנה על החשמל והמשאבה. יש גם עגלת משטחים חשמלית לעומס של 2 ו-3 טון. עגלות אלה מאוד מבוקשות במקום בו פורקים הרבה מאוד משטחים כמו בתי מלון, מחסנים גדולים ועוד.
יש עגלה חשמלית למשטחים וגם עגלה חצי חשמלית. כאשר מדובר במחסן או במקום שלא משנע משטחים עמוסים או גדולים מדי, יש שעדין משתמשים בעגלה ידנית. 

  • מי צריך עגלה חשמלית?
  • נמלים הפורקים קונטנרים מאניות.
  • מחסנים גדולים המייבאים סחורה.
  • מחסנים המייצאים סחורה.
  • מחסני שיווק.
  • מפעלי אריזה.
  • בתי חרושת למזון ועוד.
  • נגריות ויצרני נגרות.
  • מחסנים של חנויות רשת.
  • מרכזים לוגיסטיים.

קשה למנות את כל קהל היעד של הזקוקים לסוגים שונים של עגלה חשמלית, אבל אין ספק שהם רבים. אנחנו מדברים היום על תקופה בה מדי יום יוצא מוצר חדש, מיובא מוצר חדש, הטרנדים משתנים כל הזמן, וזה אומר שמוצרים יוצאים מהמחסן ונכנסים במקומם מוצרים חדשים ואת כל אלה צריך לשנע באיזה שהוא אופן פנימה והחוצה, וכאשר מדובר בכמויות גדולות ובהרבה משטחים, רק עגלה חשמלית יכולה לעשות את זה ביעילות ובזריזות רבה. 
נתונים על יבוא ויצוא 

מאז שנפתחו שערי סין, פנו יזמים רבים לתחום של יבוא מהמדינה שמייצרת כמעט הכול. בשנת 2017 הסתכם היקף הסחר בין סין וישראל בכ- 7.9 מיליארד דולר עם עלייה של 7% משנת 2016. יצוא הסחורות בשנה זו עמד על 2.3 מיליארד דולר. הנתונים הללו מבהירים עד כמה גדלו המחסנים של חברות המסחר והשיווק. מדובר בעשרות אלפי משטחים המגיעים מדי חודש לארץ, אלה מגיעים למחסני היבואנים, ואמורים למצוא את דרכם החוצה, בלי עגלה חשמלית, קשה להבין איך מתגברים על כמויות בהיקפים כאלה. אבל מנתוני משרד המסחר והתעשייה עולה, כי ישראל לא רק מייבאת מסין אלא גם מייצאת אליה. היא מהווה את היעד הכי גדול ליצוא סחורות לאסיה, ויש שיעורי צמיחה מהירים מאוד ביצוא לסין. זה מתבטא גם בהיקפים וגם בחשיבות סין ליצוא הישראלי לאסיה. 

עגלה חשמלית- הטכנולוגיה במרכז הלוגיסטי שלכם

משום ההתרחבות והגידול ביצוא וגם ביבוא, פתחו הרבה מאוד יבואנים, יצואנים ומשווקים מרכזים לוגיסטיים. בכל מרכז כזה, מתנשאים לגובה אלפי עמדות להנחת משטחים, המכילים את הסחורה, וללא עגלה חשמלית, סביר להניח שלא ניתן היה לסדר ולארגן את כל המשטחים שצריכים להתמקם במקום מסוים ולצאת ממנו בקלות וללא בזבוז זמן. היררכיה של מרכז לוגיסטיקה, נעשית בצורה מתוכננת וממש לא ספונטנית. מדובר בכמויות אדירות של סחורה שצריכות להיות משונעות פנימה והחוצה. כלי העזר היום של כל מחסן כזה הם בין השאר סוגים שונים של עגלה חשמלית, המיועדות לשינוע משטחים לנקודות שונות במחסן, מה שהופך את העבודה ליעילה ומהירה.

צור קשר