דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת משא מתקפלת בכל מחסן

לכל מחסן נכנסים חומרי גלם, יוצאים מוצרים, או נכנסים מוצרים ומשווקים לנקודות שיווק והמוצרים הללו נמצאים לעתים במשטחים או בארגזים ויש צורך לשנע אותם מכלי רכב למקום כלשהו במחסן, ממנו החוצה לכלי רכב אחרים. בקיצור מסעו של כל כיכר לחם מתחיל מכבשן ומסתיים בתוך ארגז שזקוק למתקן הרמה ושינוע כמו עגלת משא מתקפלת. מסעם של כל בקבוקי השתייה, החטיפים, מוצרי המזון הארוזים, קופסאות השימורים מתוצרת הארץ ומחו"ל משווקים בתוך ארגזים שנכנסים למחסן כלשהו ויוצאים ממנו וכדי להציב אותם במקום הנכון יש צורך בעגלת משא מתקפלת.

כאשר מדובר במחסן של מוצרי מזון, חשוב מאוד לשמור על אריזה הרמטית ולשנע את המוצרים למקום ידוע מראש, כך שברגע האמת יהיה גם קל לשנע אותם החוצה. זה בדיוק התפקיד של עגלת משא מתקפלת שהיא נפתחת ונסגרת אחרי ביצוע משימות וכך היא לא תופסת מקום.

עגלת משא מתקפלת בכל מרכול

עגלת משא מתקפלת עשויה מאלומיניום ויש כאלה שמתקפלות ומשתנות לכמה מצבים. יש עגלות משא למשקלים בינוניים וקלים. כל מרכול מצויד בכמה וכמה עגלות משא כאלה שמשנעות כל מיני סוגי מוצרים למקומות מסוימים במקום. יש עגלת משא שמיועדת לשנע ארגזים עם מוצרי ניקוי בתוכם, עגלה שמשנעת ריבות ודבש ארוזים, עגלה שמשנעת כלים ועוד. כלומר כדי לפזר ולמלא את המדפים בכל מרכול, יש צורך בכמה עגלות מכל מיני סוגים עם יכולות משקל משתנות כדי להעמיס ארגזים ולפרוק אותם. כיוון שמדובר בשימוש תכוף, חשוב מאוד שהעגלות תהיינה מאוד יציבות, חזקות ועמידות לאורך זמן כדי לבצע את המשימות שלהן.

עגלת משא מתקפלת לכל הובלה קטנה או גדולה

שימוש רב בסוגים שונים של עגלת משא מתקפלת עושים חברות הובלה קטנות או גדולות, כי זו הדרך היחידה שלהם להשתלט על המון ארגזים ולהעביר דירות. החברות מחזיקות בדרך כלל בהרבה סוגים של עגלת משא מתקפלת, והם נעזרים בה כדי להעמיס וכדי לפרוק את תוצרי התובלה, וגם הובלה קטנה היום מכילה לא  מעט ארגזים. אותם מעמיסים על עגלות המשא המשנעות אותם עד הבית, והסבלים לא צריכים לסחוב אותם עד המעלית או עד המדרגות אלא שהם נעזרים בעגלה עצמה, וזה בהחלט כלי חשוב מאוד בתחום של הובלת דירות. במקרה כזה סביר להניח שהדרישה היא לעגלות משא עם יכולת נשיאה גבוהה.

איך מגיע הארון המפורק אליכם הביתה?

כל מי שהזמין אי פעם רהיט שמגיע מפורק, בוודאי ראה כיצד הוא נשלף מתוך עגלת נשיאה, ארגז ועוד. עגלת משא מתקפלת, היא אמצעי חשוב מאוד לשנע רהיטים מפורקים לבית הלקוח ועוד קודם לכן להוצאתם מהמפעל, הנגרייה ועוד. העובדה שאפשר היום לייצר רהיטים שמתפרקים, מקלה על מלאכת האריזה והשינוע שלהם, וכל מה שצריך לעשות זה להעמיס אותם על עגלת שירות והמטבח החדש, הארון לחדר הילדים או מיטת הנסיכות בדרך אליכם. בצורה זו משנעים גם מוצרי אלקטרוניקה וחשמל. כל מכונת כביסה ומייבש מגיעים וגם נכנסים לעתים למעלית משונעים ע"י עגלת נשיאה והיא בהחלט אחד האמצעים הכי חשובים בשרשרת השיווק של כל חברה. גם בעבר היו עגלות נשיאה אבל לא משוכללות כמו היום וגם לא מתקפלות. העובדה שאפשר היום להצטייד במספר בלתי מוגבל של עגלות נשיאה מתקפלות לצורך שינוע בכל נקודת שיווק, חנות, מפעל או מחסן בהחלט מקלה ומזרזת את שרשרת השיווק והאספקה בהרבה מאוד מובנים.

אולי יעניין אותך גם: עגלת משטחים

צור קשר