דלג לתוכן המרכזי
טלפון להזמנות 09-7687110

מס' ספק משהב"ט: 83189222

עגלת שירות בכל מרכול

קשה לדמיין כיצד היה נראה השופינג שלנו, בעיקר עבור מזון, ללא עגלת שירות, כן העגלה הזו שאנו נעזרים בה כדי להכניס אליה את המוצרים שאנו קונים. אבל למרבה הפלא, גם היום יש חידושים בתחום וכל הנושא של קבלת עגלת שירות תוך הכנסת מטבע (בדרך כלל של 5 ₪) הוא המצאה של העשור האחרון, וחרי שהרבה עגלות שירות הלכו לאיבוד ולא חזרו לנקודות השיווק שלהן.

עגלות שירות משווקות היום בגדלים שונים בין 60 ח-240 ליטר, כולם עם גלגלי גומי. חלקן מיועדות למרכולים ומצוידות גם בתא להושבת תינוק. יש גם עגלות שירות שמיועדות לליקוט והן מתאימות יותר לצורך סידור פנימי במחסנים, חנויות ועוד. אבל עגלת שירות זו העגלה שכולנו מכירים מכל סופרמרקט שמכבד את עצמו. עם עגלת שירות קל לנו יותר לערוך קניות, למצוא היכן מונחים המוצרים להם אנו זקוקים וכל זה תוך ליקוט מוצרי המזון להם אנו זקוקים. אין ספק כי כל נושא הקניות, היה הופך למסורבל ומבולבל אם לא היינו נעזרים בתוך המרכול בעגלות שירות.

בעידן השפע צריך עגלת שירות

די להביט על עגלת שירות עמוסה בתור בקופת המרכול, בשביל להבין שאנו חיים היום בעידן השפע וכדי לעשות סדר והיררכיה בשופינג, אנחנו חייבים כלי עזר כמו עגלת שירות. אם בעבר אנשים היו הולכים למכולת וקונים את מוצרי היסוד שהם צריכים ובסופי שבוע מוסיפים עוד כמה מוצרי מותרות ופינוקים, הרי שהיום על רקע הייצור, היבוא, שפע המותגים וגם החיקויים יש לומר, מסע שופינג הוא מסע שצריך בשבילו עגלות חזקות שתוכלו לשאת בביטחון את כל מה שמניחים בתוכן. עידן השפע הזה מציע המון מוצרים שהם לא רק מוצרי יסוד אלא גם המון מוצרי פינוק שהפכו לחלק מהלייף סטייל שלנו היום. אם בעבר השתמשנו רק בסבון ידיים, היום אנחנו קונים גם סבון ידיים וגם סבון נוזלי ויש ממנו כל כך הרבה סוגים, שאם רוצים למלא עגלת שירות רק בזה, היא גם לא תספיק. זה בערך המצב של כמעט כל מוצר בסיסי שהפך לשפע של מוצרים שונים, דומים ואנו הצרכנים מעוניינים ונמשכים לבדוק כל אחד מהם.

מה יש לנו בעגלת השירות?

עגלת שירות של היום, עמוסה בכל טוב יש לומר. יש לנו שפע של מעדנים, מוצרים מזון מוכנים, חטיפים, המון מוצרי ניקוי, מוצרים קפואים ויש לציין הרבה מעבר למה שאנחנו צריכים, אבל זהו עידן השפע והיבוא והוא מביא לכל מרכול המון מוצרים והמון מותגים ואנחנו נדחס אותם לתוך העגלה שלנו וגם ננסה אותם, כי לאנשים יש רצון היום לחיות ברמה גבוהה והם משיגים את זה באמצעות המוצרים שהם קונים, ובכלל זה מוצרי מזון. שופינג היום במרכול הוא כמו נסיעה לחו"ל.... נהנים לשטוף את העיניים, נהנים גם לנסות מוצרים חדשים, אוהבים מותגים וחוזרים הביתה עמוסים מאוד, בלי עגלת שירות סביר להניח שלא היינו מצליחים לקנות את כל מה שאנו רוצים ואוהבים.

היררכיה של קניות

במחקר שנעשה על תרבות הקניות עלה, כי חלק מהאנשים עושים קניות בלי רשימה שהוכנה מראש ופשוט מעמיסים על עגלת שירות כל מה שהם רוצים ופוגשים על המדפים וזה חלק מהחוויה. כך מתנהגים בדרך כלל אנשים שאינם בעלי משפחות, ואילו אלה האחרונים דווקא מקפידים על הכנת רשימה מראש ובעיקר כדי לא להתפתות ולקנות דברים שהם לא צריכים, כי זה מה שמאפיין את עולם הצרכנות היום אומרים משווקים של עגלת שירות, הנפח שלה רק גדל כל הזמן...

צור קשר